Places+Faces je v dnešní době již světoznámá značka, a tak se její zakladatel Ciesay (AUX GOD) rozhodl pod záštitou brandu začít věnovat také tvorbě dj’s parties, kde se objevují ta nejlepší jména z klubové scény.

Places+Faces je jednou z nejprogresivnějších značek oblečení a doplňků poslední doby. Pokud jsi fanouškem urban kultury, tak není možné, abys o ní neslyšel. Zakladatelem samotného brandu je angličan Ciesay aka (AUX GOD), který se kromě samotné značky věnuje také djingu a fotografování. Fotografování akcí mu dnes přináší možnost vyskytovat se mezi jmény přední světové hudební scény, jako je například Wiz Khalifa nebo Kanye West.

PLACES+FACES PARTY je event, který postupně putuje po celém světě a po Tokyu, Sydney, Los Angeles nebo například Berlíně se tentokrát představí i u nás! A to v Praze a hned den na to i v Bratislavě. Jelikož nám tuto událost přináší slovenský label F*CK THEM, můžeme se těšit na jména jako NIKA MI nebo také NobodyListen či NRMN, výborný grime dj, který na koncertech kryje záda Smackovi. Kromě DJ’s je běžné, že se na akci objeví také neohlášení hosté z řad rapperů. Takže nám nezbývá než se nechat překvapit…

Co se týče konání akcí, tak ty se uskuteční 3. února v klubu NEONE v Praze. A hned druhý den, tedy 4. února v klubu DUNAJ v Bratislavě. Kromě hudby se můžete na místě těšit také na Pop-Up store samotné značky Places+Faces.

Pro více informací navštivte facebookovou událost jednotlivých akcí, kde se dozvíte podrobnější informace. A pokud by vás zajímalo něco ze skvělých 35 mm fotografií Cieasay-ho, stačí navštívit stránku placesplusfaces.tumblr.com.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit