Paulie Garand v rámci chystaného alba nepřestává překvapovat. Album “NIRVANA” vychází už za týden 23. března a jako ochutnávku servíruje další videoklip k singlu “BALI”, který sám Garand komentuje slovy:

“Dovolil jsem si udělat jednu primitivní raketu. Eazy refrén a punchlines. Nic víc v tom nehledej.”

O tučnou produkci se postaral Maiky Beatz a klip vznikl v zajeté spolupráci s Forward Creatives, kterou doplnil audiovizuální team  __Stroy, který vytvořil světelnou scénu epilepticky se prolínající celou věcí. “To zase budou ty chytráci nadávat, kdepak je ten starej harant, co jsme znali” je mottem nového singlu a glosuje tak stav intepreta, který nechce přešlapovat na jednom místě.

Bude tomu tak i na zbytku desky? Už teď víme, že přicházející novince ze stáje Ty Nikdy nebude chybět pestrost, ale nechme se překvapit, co má Garand za lubem.

Desku NIRVANA můžete už teď objednávat v předprodeji na www.tynikdy.cz/shop, nebo na speciálním webu www.pgnirvana.cz.


NIRVANA RELEASE PARTY

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit