Ruského rappera Pharaoha určitě zná většina našich čtenářů a pokud ne, tak vám tuhle nově vznikající hvězdu ve zkratce popíšeme.

Pharaoh aka ColdSiemens je 21 letý rapper žijící v Moskvě, který se zaobírá širokou škálou rapových “podžánrů”, jinak řečeno má téměř každou písničku jinou, což z něj dělá originálního umělce, který tady nemá obdoby.

Jeho skladby obletěly celý svět a konečně si ho můžeme přijít poslechnout v našem hlavním městě! Tuhle jedinečnou podívanou si nenechte ujít 28. dubna v pražském klubu Uhelna.

Za zmínku stojí i speciální hosti, tentokrát v podání Sameye a Dalyba z HAHA CREW. Celou záležitost organizuje F*CK THEM v čele s Yakshou, což je samo o sobě garance kvalitní párty!

Jako výbornou ochutnávku si určitě poslechněte Pharaohovo 5 Минут Назад.

Lístky zatím nejsou v prodeji, proto pro další informace, týkající se akce, sledujte událost na Facebooku, aby vám nic neuniklo! Zájem o koncert bude pravděpodobně obrovský.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?