Ruského rappera Pharaoha určitě zná většina našich čtenářů a pokud ne, tak vám tuhle nově vznikající hvězdu ve zkratce popíšeme.

Pharaoh aka ColdSiemens je 21 letý rapper žijící v Moskvě, který se zaobírá širokou škálou rapových “podžánrů”, jinak řečeno má téměř každou písničku jinou, což z něj dělá originálního umělce, který tady nemá obdoby.

Jeho skladby obletěly celý svět a konečně si ho můžeme přijít poslechnout v našem hlavním městě! Tuhle jedinečnou podívanou si nenechte ujít 28. dubna v pražském klubu Uhelna.

Za zmínku stojí i speciální hosti, tentokrát v podání Sameye a Dalyba z HAHA CREW. Celou záležitost organizuje F*CK THEM v čele s Yakshou, což je samo o sobě garance kvalitní párty!

Jako výbornou ochutnávku si určitě poslechněte Pharaohovo 5 Минут Назад.

Lístky zatím nejsou v prodeji, proto pro další informace, týkající se akce, sledujte událost na Facebooku, aby vám nic neuniklo! Zájem o koncert bude pravděpodobně obrovský.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit