Paulie Garand & Kenny Rough odpálili Boomerang. Přesně tak. O půlnoci 20. listopadu bylo vydáno dlouho očekávané album od dua Paulie Garand & Kenny Rough.

Když nám duo PG&KR představili album “Molo”, sklidilo obrovský úspěch. “Molo” bylo velmi povedené album, které vyšlo rok zpátky, ale PG&KR nelenili a usilovně makali na albu novém. Troufám si říct, že “Boomerang” je rozhodně pecka, ale překoná “Molo”?  Těžko říct, to nám ukáže čas, ale už teď můžu s klidem říct, že je to opravdu bomba, už jen proto, že na tomto novém albu se ukázala taková jména z československé rapové scény jako Separ, Rest, Pil C, otec TyNikdy Idea a nebo MC Gey. Z dalších hostů na albu můžeme vybrat třeba tradičně Jakuba Děkana, Lenny či Martina Svátka.

d51aa13ac8819ed44b7864c6369d7259

PG&KR pokřtili album 20. 11. ve vyprodaném klubu Golf Bar Liberec. Pokud jste tam, stejně jako my, nemohli být, tak nezoufejte, protože 23. ledna se koná pražský křest této desky v Rock Café, kde už určitě budeme!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit