Britský zpěvák a skladatel Passenger se po dvou letech chystá do Prahy, tentokrát i s celou svou kapelou. Jako speciální host vystoupí folkový zpěvák a skladatel Gregory Alan Isakov. Koncert proběhne 2. října 2016 ve Velkém sále Lucerny.

Příběh o tom, kterak se z pouličního umělce stala hvězda světového formátu, je jak vystřižený z romantického filmu. Úspěchu předcházela hitovka Let Her Go, kterou do dnešního dne jen na YouTube viděla miliarda lidí.

Britský zpěvák a skladatel Mike Rosenberg (alias Passenger) neusnul na vavřínech a minulý týden vydal už v pořadí osmé studiové album, které tentokrát nahrával s větší kapelou, a proto se i rozhodl, že po několika letech bude mít zas na pódiu doprovodnou kapelu.

Zatím vždy na Passengera byla jen slova chvály a řekl bych, že budou i tuhle neděli, ve velkém sále Lucerny v Praze, tak si ho určitě nenech ujít. Pro víc informací se určitě koukni na facebookovou stránku události a jestli máš chuť si už rovnou lístek koupit, tak klikni ZDE.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit