Tetris tenhle pátek oslaví v klubu Swim své tři roky na pražské taneční scéně. Party, kterou má na svědomí Barbora, se do povědomí pražských hipstrů zapsala jako kvalitní pokračovatel house parties ze začátku milénia.

Hlavní tváří celého projektu, DJka Barbora, je tak jedna z mála představenkyň ženského pohlaví na scéně. Během posledních tří let se jí a jejímu týmu povedlo uspořádat akci na několika zajímavých místech po Praze, včetně ještě tenkrát zavřeného Face2Face či skladů Nuselského pivovaru, a pozvat na ně několik top jmen, jakými byly Voiski, TRP, nebo Wolfram.

Pro tříleté výročí, které shodou okolností připadá na Mezinárodní den žen, padla volba headlinera na Holly Lester. Čerstvá debutantka Boiler Roomu na AVA Festivalu si až z Irska přiveze paletu několika žánrů, kterými exceluje zejména na britských parketech. Sekundovat jí bude už zmíněná Barbora, St. Daniel z Carelabel Records a také B2B set holek z projektu Lovely.

Party začíná po 22. hodině. Vstupenky je možné v předprodeji koupit za 200 Kč přes GoOut.cz a nebo až ve Swimu o pade dráž.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit