I LOVE PARTY PRODUCTION představili nový Glebův track s názvem FCK THM. O hudební produkci i video se postaral další člen labelu, DALYB.

Singl FCK THM volně navazuje na název série koncertů, které ILPP organizují, a objeví se na Glebově chystaném EP ZLOO, ke kterému už je nyní spuštěn předprodej na stránkách shop.rukahore.sk/gleb. Objednávky budou odeslány 18. 12. 2015, což je zároveň i den vydání, a všechna CD budou podepsaná.
Na EP se na mikrofonu žádný host neobjeví, každopádně dle slov z labelu ILPP se můžeme těšit na spolupráce, které budou vycházet v remixové podobě na vybrané tracky. O cover EP se postaral Marek Uličný z HYPETRAIN.

Gleb o EP ZLOO: “O produkcie na EP sa postaral Komander Ground, Dalyb a aj nový hráči BigHorse, Matzet a VI3E. Niektoré z beatov na EP sa nebudú dát ani žánrovo zaradiť. V jednotlivých trekoch nájdete prvky z viacerých žánrov, ktore mame radi a ktoré chceme aj v budúcnosti kombinovať. Sound na EP je velmi fresh a originálny.”

Prozatímní ohlasy na track jsou výborné, a tak jsme zvědaví, jak na tom bude i zbytek celého EP!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit