Město je hřiště, běžecká dráha i outdoorová posilovna. Pohybujeme se v něm každý den a nová kolekce oblečení a obuvi NikeLab ACG Holiday 2015 dodává tomuto pohybu nově nabytou svobodu. „Ve městě se odehrává tisíc různých aktivit a narazíme v něm na všechny možné podmínky. Jenom si to představte – v jednu chvíli jdete po ulici mrznoucím deštěm a v další minutě se tlačíte v dusném přeplněném metru,“ vysvětluje vrchní ředitel pro design NikeLab Jarrett Reynolds. Vhodné oblečení může všechny městské překážky změnit na výzvy.

Nová kolekce v sobě spojuje funkčnost outdoorového sportovního oblečení, které chrání před nepříznivým počasím, s populárním pouličním stylem. Hlavně ale přináší inovace, díky kterým vás už nezaskočí žádná překážka. Oblečení NikeLab vám dovolí pohybovat se neustále kupředu a neohlížet se přitom na okolní podmínky. Ve studiu NikeLab ACG se soustředí na tu správnou rovnováhu mezi stylem a funkcí, ať už chcete jezdit na kole, běhat, nebo se jen procházet po městě.

Proti mrazu, větru a dešti

Co je v nepřízni počasí důležitější než správná bunda? NikeLab ACG 2-in-1 Long Bomber Jacket vás ochrání před deštěm, když si půjdete zaběhat do parku. V horku uvnitř obchodního domu pak bundu díky systému popruhů můžete nosit jako batoh a pořád mít volné ruce. Samozřejmostí jsou strategicky umístěné kapsy na všechno, co během dne potřebujte, sluchátka, mobilní telefon nebo lahev s vodou. Jediné, co od této bundy čekat nemůžete, jsou kompromisy ve vzhledu.

Aby vám nikdy neteklo do bot

Tenisky Flyknit Lupinek SFB jsou vyrobeny z kombinace vodotěsné kůže a voděodolného materiálu Flyknit. Udrží nohu v teple a jsou prodyšné, přitom chrání před špatným počasím. Paměťová pěna kolem kotníku poskytuje extra komfort a stabilitu, zatímco podešev inspirovaná botami z kolekce Nike Free umožňuje přirozený pohyb. Směs lepkavé a tvrdé pryže na podrážce je výjimečně odolná, takže zasněžené a namrzlé chodníky nemusíte vůbec řešit.

NikeLab_ACG_Flyknit_Lupinek_

NikeLab ACG Holiday 2015 je k dispozici od 3. prosince na nike.com.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE