Město je hřiště, běžecká dráha i outdoorová posilovna. Pohybujeme se v něm každý den a nová kolekce oblečení a obuvi NikeLab ACG Holiday 2015 dodává tomuto pohybu nově nabytou svobodu. „Ve městě se odehrává tisíc různých aktivit a narazíme v něm na všechny možné podmínky. Jenom si to představte – v jednu chvíli jdete po ulici mrznoucím deštěm a v další minutě se tlačíte v dusném přeplněném metru,“ vysvětluje vrchní ředitel pro design NikeLab Jarrett Reynolds. Vhodné oblečení může všechny městské překážky změnit na výzvy.

Nová kolekce v sobě spojuje funkčnost outdoorového sportovního oblečení, které chrání před nepříznivým počasím, s populárním pouličním stylem. Hlavně ale přináší inovace, díky kterým vás už nezaskočí žádná překážka. Oblečení NikeLab vám dovolí pohybovat se neustále kupředu a neohlížet se přitom na okolní podmínky. Ve studiu NikeLab ACG se soustředí na tu správnou rovnováhu mezi stylem a funkcí, ať už chcete jezdit na kole, běhat, nebo se jen procházet po městě.

Proti mrazu, větru a dešti

Co je v nepřízni počasí důležitější než správná bunda? NikeLab ACG 2-in-1 Long Bomber Jacket vás ochrání před deštěm, když si půjdete zaběhat do parku. V horku uvnitř obchodního domu pak bundu díky systému popruhů můžete nosit jako batoh a pořád mít volné ruce. Samozřejmostí jsou strategicky umístěné kapsy na všechno, co během dne potřebujte, sluchátka, mobilní telefon nebo lahev s vodou. Jediné, co od této bundy čekat nemůžete, jsou kompromisy ve vzhledu.

Aby vám nikdy neteklo do bot

Tenisky Flyknit Lupinek SFB jsou vyrobeny z kombinace vodotěsné kůže a voděodolného materiálu Flyknit. Udrží nohu v teple a jsou prodyšné, přitom chrání před špatným počasím. Paměťová pěna kolem kotníku poskytuje extra komfort a stabilitu, zatímco podešev inspirovaná botami z kolekce Nike Free umožňuje přirozený pohyb. Směs lepkavé a tvrdé pryže na podrážce je výjimečně odolná, takže zasněžené a namrzlé chodníky nemusíte vůbec řešit.

NikeLab_ACG_Flyknit_Lupinek_

NikeLab ACG Holiday 2015 je k dispozici od 3. prosince na nike.com.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit