Poznejte nový druh interaktivní zábavy. Vyzkoušejte únikové hry od Unikneme.cz. Jsou jako stvořené pro ty, kteří chtějí poznat něco nového, chtějí zažít adrenalin, který s v běžném životě plném odpovědnosti a kariéry, nevychutnají. Právě pro Vás, dobrodruhy, jsme tento typ zábavy rozšířili i na Vysočinu, konkrétně do Jihlavy.

Pojďte se o tom k nám přesvědčit. Naší ambicí je vytvořit únikovou místnost natolik unikátní a uvěřitelnou, že se v ní budete cítit jako v realitě. Nechceme hry pouze kopírovat, i když bychom díky jejich celosvětové oblíbenosti měli odkud brát. Chceme se také sami podílet na jejich rozvoji. Proto čerpáme z dobových dějin, historie a naší fantazie.

V tomto únoru spouštíme v Jihlavě naši vlastní únikovou hru Disident, která Vás pohltí v naší únikové místnosti, jež Vám nabídne vše spojené s adrenalinem, originalitou a logickými hádankami. Přesvědčte Vaše přátele, aby se oprostili od zábavy typu posezení v restauraci, nebo návštěvy kina a popustili uzdu něčemu, co má potenciál. Něčemu, co Vás může posunout ve vnímání sebe sama. Ověřte si, jaké schopnosti ovládáte a v čem potřebujete popostrčit. Poznejte lépe Vaše přátele nebo známé. Nechte se sami sebou překvapit. Pokud hledáte typ na opravdu zábavný teambuilding, pak máte skvělou příležitosti jak si ho užít a využít ve Váš prospěch, i prospěch celé společnosti. Naučte se lépe spolupracovat, odhalte Vaše rezervy, buďte originální. Zapomeňte na nudná setkání, při kterých si pouze postěžujete na Vaši práci nebo život, a pak se odeberete domů. S Unikneme.cz se budete bavit!

Úniková hra Jihlava

Naše první hra je posazená do doby komunismu, proto se také jmenuje příznačně „Disident“. Odhaluje tehdejší atmosféru a také zrůdnosti režimu. Začíná v hospodě, do které si jdete odpočinout po běžném pracovním dni. Zábava se trochu „rozjede“ a Vy si užíváte večera. Přitom přijde na přetřes tehdejší doba a strasti s ní spojené. Následující ráno zjistíte, že jste se neprobudili v pohodlí domova, ale v cele budovy StB.

Děsíte se hodin, které budou následovat. Jste si vědomi toho, co Vás může čekat. Mučení, vězení, nucení stát se donašečem. Ani jedno z toho se Vám nelíbí. Nechcete čekat, co bude, chcete uprchnout. Víte, že máte k dispozici pouze jednu hodinu. A tu také hodláte k Vašemu cíli využít. Za pomoci indicií a logických řešení se pokusíte uniknout. Výsledek záleží pouze na Vás a Vaší skupině, Pokud budete spolupracovat, útěk se Vám podaří.

Toto je ve zkratce naše první hra, kterou máte možnost v Jihlavě na adrese Mahlerova 1964/9 vyzkoušet. Připravujeme ale také další, neméně adrenalinovou, jež Vaše smysly zaměstná neméně zajímavě. Její název zní Hodina smrti a půjde Vám v ní o život. Vašim úkolem bude uniknut z vězení, které Vám přichystal psychicky narušení vrah. Protože chceme i tuto únikovou hru vypilovat do nejmenších detailů, bude pro Vás k dispozici v tomto létě.

Pojďte se k nám pobavit, popusťte uzdu Vaší fantazii, zkuste důvěřovat našemu konceptu. Těšíme se na Vás a Vaši odezvu. Našim únikovým hrám a zkušenostem věříme, ale vždy pro nás budou stěžejní Vaše názory a postřehy.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit