Poznejte nový druh interaktivní zábavy. Vyzkoušejte únikové hry od Unikneme.cz. Jsou jako stvořené pro ty, kteří chtějí poznat něco nového, chtějí zažít adrenalin, který s v běžném životě plném odpovědnosti a kariéry, nevychutnají. Právě pro Vás, dobrodruhy, jsme tento typ zábavy rozšířili i na Vysočinu, konkrétně do Jihlavy.

Pojďte se o tom k nám přesvědčit. Naší ambicí je vytvořit únikovou místnost natolik unikátní a uvěřitelnou, že se v ní budete cítit jako v realitě. Nechceme hry pouze kopírovat, i když bychom díky jejich celosvětové oblíbenosti měli odkud brát. Chceme se také sami podílet na jejich rozvoji. Proto čerpáme z dobových dějin, historie a naší fantazie.

V tomto únoru spouštíme v Jihlavě naši vlastní únikovou hru Disident, která Vás pohltí v naší únikové místnosti, jež Vám nabídne vše spojené s adrenalinem, originalitou a logickými hádankami. Přesvědčte Vaše přátele, aby se oprostili od zábavy typu posezení v restauraci, nebo návštěvy kina a popustili uzdu něčemu, co má potenciál. Něčemu, co Vás může posunout ve vnímání sebe sama. Ověřte si, jaké schopnosti ovládáte a v čem potřebujete popostrčit. Poznejte lépe Vaše přátele nebo známé. Nechte se sami sebou překvapit. Pokud hledáte typ na opravdu zábavný teambuilding, pak máte skvělou příležitosti jak si ho užít a využít ve Váš prospěch, i prospěch celé společnosti. Naučte se lépe spolupracovat, odhalte Vaše rezervy, buďte originální. Zapomeňte na nudná setkání, při kterých si pouze postěžujete na Vaši práci nebo život, a pak se odeberete domů. S Unikneme.cz se budete bavit!

Úniková hra Jihlava

Naše první hra je posazená do doby komunismu, proto se také jmenuje příznačně „Disident“. Odhaluje tehdejší atmosféru a také zrůdnosti režimu. Začíná v hospodě, do které si jdete odpočinout po běžném pracovním dni. Zábava se trochu „rozjede“ a Vy si užíváte večera. Přitom přijde na přetřes tehdejší doba a strasti s ní spojené. Následující ráno zjistíte, že jste se neprobudili v pohodlí domova, ale v cele budovy StB.

Děsíte se hodin, které budou následovat. Jste si vědomi toho, co Vás může čekat. Mučení, vězení, nucení stát se donašečem. Ani jedno z toho se Vám nelíbí. Nechcete čekat, co bude, chcete uprchnout. Víte, že máte k dispozici pouze jednu hodinu. A tu také hodláte k Vašemu cíli využít. Za pomoci indicií a logických řešení se pokusíte uniknout. Výsledek záleží pouze na Vás a Vaší skupině, Pokud budete spolupracovat, útěk se Vám podaří.

Toto je ve zkratce naše první hra, kterou máte možnost v Jihlavě na adrese Mahlerova 1964/9 vyzkoušet. Připravujeme ale také další, neméně adrenalinovou, jež Vaše smysly zaměstná neméně zajímavě. Její název zní Hodina smrti a půjde Vám v ní o život. Vašim úkolem bude uniknut z vězení, které Vám přichystal psychicky narušení vrah. Protože chceme i tuto únikovou hru vypilovat do nejmenších detailů, bude pro Vás k dispozici v tomto létě.

Pojďte se k nám pobavit, popusťte uzdu Vaší fantazii, zkuste důvěřovat našemu konceptu. Těšíme se na Vás a Vaši odezvu. Našim únikovým hrám a zkušenostem věříme, ale vždy pro nás budou stěžejní Vaše názory a postřehy.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?