Lindsey Stirling navštívila při svém tour Prahu naposledy v roce 2015. Koncert se odehrával ve Žlutých lázních. Po dvou letech se tato talentovaná houslistka a tanečnice vrací a my u toho nesmíme chybět. Report už 1.3. ve 21:00.

Lindsey Stirling je živoucím důkazem, že by se vždy mělo snít ve velkém. Možná proto inspirovala milióny fanoušků po celém světě. Vše začalo v roce 2012, kdy vydala debutové album a rychle se stala zářivou hvězdou na hudebním nebi. Získala prestižní cenu Billboard Music Award v kategorii Top Dance/Electronic Album a dosáhla platinového ocenění v Německu, Rakousku, Švýcarsku, zlatého v Polsku a stříbrného ve Francii. Na YouTube mají její videa více než miliardu zhlédnutí, což ocenil i časopis Forbes, který interpretku zařadil na čtvrté místo nejlepších YouTube umělců a učinil ji tak nejlépe hodnocenou ženou.

V srpnu letošního roku Lindsey vydala své třetí studiové album s příznačným názvem Brave Enough, které nyní představí i českým fanouškům vzkazuje: “Moc bych si přála, aby lidé měli dostatek odvahy a dělali to, po čem v životě touží.”

Protože jsme ale navštívili přidaný koncert, který se koná den před termínem původního koncertu, nebudeme vás svým reportem obírat o skvělý zážitek a report vydáme 1.3. přesně ve 21:00!!

Ti z vás, kteří si zakoupili lístky na původní březnový koncert, se mají na co těšit.