Lindsey Stirling navštívila při svém tour Prahu naposledy v roce 2015. Koncert se odehrával ve Žlutých lázních. Po dvou letech se tato talentovaná houslistka a tanečnice vrací a my u toho nesmíme chybět. Report už 1.3. ve 21:00.

Lindsey Stirling je živoucím důkazem, že by se vždy mělo snít ve velkém. Možná proto inspirovala milióny fanoušků po celém světě. Vše začalo v roce 2012, kdy vydala debutové album a rychle se stala zářivou hvězdou na hudebním nebi. Získala prestižní cenu Billboard Music Award v kategorii Top Dance/Electronic Album a dosáhla platinového ocenění v Německu, Rakousku, Švýcarsku, zlatého v Polsku a stříbrného ve Francii. Na YouTube mají její videa více než miliardu zhlédnutí, což ocenil i časopis Forbes, který interpretku zařadil na čtvrté místo nejlepších YouTube umělců a učinil ji tak nejlépe hodnocenou ženou.

V srpnu letošního roku Lindsey vydala své třetí studiové album s příznačným názvem Brave Enough, které nyní představí i českým fanouškům vzkazuje: “Moc bych si přála, aby lidé měli dostatek odvahy a dělali to, po čem v životě touží.”

Protože jsme ale navštívili přidaný koncert, který se koná den před termínem původního koncertu, nebudeme vás svým reportem obírat o skvělý zážitek a report vydáme 1.3. přesně ve 21:00!!

Ti z vás, kteří si zakoupili lístky na původní březnový koncert, se mají na co těšit.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit