SEO jako zkratka anglického Search Engine Optimization je tady od toho, aby se vaše www stránky staly přijatelné a viditelné pro vyhledávače, získaly ve vyhledávačích přední pozice a zvýšila se jejich návštěvnost. To je přesně to, co vaše weby potřebují, aby se vám investice do nich vrátila a přišel vytoužený zisk.

Se zkratkou SEO se tak setkáte i jako s optimalizací webů pro vyhledávače. Služby SEO Praha a SEO Brno či v dalších městech i na Slovensku poskytují zkušení SEO specialisté, kteří vědí přesně, co vaše stránky potřebují. 

Informace získají díky individuálnímu přístupu a konzultaci s klientem. Proběhne tzv. seo audit, který zhodnotí současný stav vašeho webu, odhalí chyby a nedostatky a společně s analýzou webu dojde k nápravě a zkvalitnění obsahu, struktury i nastavení.

Následuje analýza klíčových slov a výběr takových, které se co nejlépe přibližují obsahu vašeho webu. To znamená, že pokud nabízíte služby jako finanční poradenství nebo prodáváte počítače, tak určitě ani v jednom případě nebude vhodným klíčovým slovem zahrada nebo dovolená. 

Další SEO metodou je linkbuilding, který má největší podíl na návštěvnosti webu a předních pozicích ve vyhledávačích. Důležité není množství zpětných odkazů, ale jejich kvalita. Podstatnou část úspěchu tvoří také PR články a tvorba kvalitního obsahu webu.

A co má tedy správný web mít?

  • kvalitní a bezchybný obsah
  • správně nastavené nadpisy 
  • popis webu neboli meta description 
  • vhodná klíčová slova
  • správné menu
  • popisky k obrázkům a fotografiím
  • mapu webu, sitemap
  • kontaktní informace
  • ceníky, fotogalerii
  • atd.

Je to samozřejmě jen stručný základ, co by správný web měl obsahovat a co web to individuální potřeby. Důležité je držet se aktuálních standardů a sledovat veškeré změny, kterým je potřebné se rychle přizpůsobit a být pořád o krok napřed.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit