Los Angeles 15. září – Počínaje basketbalovou sezonou 2017–2018 se značka Nike propojuje s NBA a přináší unikátní basketbalové dresy s inovativní technologií NikeConnect. Ta umožní každému vlastníkovi dresu získat speciální personalizovaný obsah jeho oblíbeného sportovce, týmu, přístup k zápasům a exkluzivním nabídkám přímo v jeho smartphonu.

Toto inovativní spojení sportovního oblečení a digitální techniky, které bude v prodeji od 29. září, poskytne členům NikePlus a fanouškům NBA přístup k prémiovému obsahu a exkluzivním zážitkům prostřednictvím loga NikeConnect na štítku dresu. Ve videu najdete, jak NikeConnect funguje:

Krok za krokem, jak používat NikeConnect:

1. Nové dresy Nike NBA s NikeConnect získáte na adrese nike.com/nba, nbastore.com nebo ve vybraných obchodech od 29. září.

2. Stáhněte si aplikaci NIKECONNECT, která je k dispozici pro iOS 11 a Android (iPhone 7 nebo novější, zařízení Android s funkcí NFC).

3. Na smartphonu spusťte aplikaci NIKECONNECT.

4. Přiložte svůj smartphone ke štítku v dolní části vašeho dresu Nike NBA, kde je pod logem NikeConnect umístěn speciální čip NFC. Aplikace se na vašem smartphonu automaticky spustí.

5. Přihlaste se svým účtem NIKEPLUS. Objeví se oslavná stránka, že jste propojeni se svým dresem. Poklepáním můžete kdykoli odemknout obsah týkající se vašeho oblíbeného týmu a hráče, například záběry před příchodem na palubovku a speciální balíčky. V den zápasu získáte přístup k dalším exkluzivním nabídkám.

6. Automaticky vstoupíte do centrální záložky aplikace s názvem „TEAM“. Ta obsahuje stavový řádek jak s odpočítáváním času do zápasu, tak i průběžným skóre či konečným výsledkem zápasu. Další informace nabídnou čas a místo dalšího zápasu a statistiky vašeho oblíbeného hráče. V této záložce najdete také obsah o dění mimo palubovku, rekapitulační videa a gify vztahující se k oblíbenému hráči a jeho týmu.

7. Kliknutím na levou záložku s názvem „OFFERS“ zobrazíte nabídky herních dnů, které jsou ihned k dispozici. Uvidíte tam také „nadcházející odměny“ pro budoucí hrací dny. Nabídky zahrnují exkluzivní licencovaný obsah, bonusy NBA 2K18, lístky na zápasy, playlisty Spotify od hráčů a další obsah, který bude oznámen. (V Číně jsou NBA 2K18 a Spotify nahrazeny 2K Online a QQ Music.)

8. Pravá záložka „JERSEY“ zobrazuje historii vašich kroků a odměn spojených s konkrétním dresem Nike NBA Connected.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit