Se začátkem nového roku společnost Nike představuje úplnou novinku – model Nike Air Max 270, který je oficiálně prvním modelem z řady Air Max navrženým primárně pro volný čas.

1. Zcela první model Air Max, který je primárně určen pro volný čas

Zatímco existují další modely Nike Air, které jsou navržené vyloženě jako lifestylové, z kolekce Air Max tomu dosud tak nebylo. Nike Air byla jednotka určena primárně pro běžecké výkony. Až dnes je model Air Max 270 úplně první 100% lifestylovou botou z řady Air Max přizpůsobenou nárokům celodenního nošení.

2. Obuv je inspirována modely Air Max 93 a Air Max 180

3. Proč 270?

Jméno Air Max 270 je odkazem k modelu Air Max 93, který byl typický známou 270stupňovou viditelnou vzduchovou Nike Air bublinou.

4. Air Max 270 má z Air Max řady nejvyšší vzduchovou jednotku na patě

Výška jednotky je neuvěřitelných 32 mm.

5. Air Max 270 nabízí největší objem pro maximální vzduchový komfort

6. Největší Air Max vůbec, model 270 byl vyroben i ve velikosti 18 – pro Kevina Duranta!

Fenomenální hráč basketbalu Kevin Durant se ukázal v obuvi poprvé 22. listopadu před zápasem s Oklahoma City Thunder, následně pak 5. prosince v odpočinkový den. 

7. Air Max 270 jsou plné očekávání

V roce 2018 se můžeme těšit na různé styly i barevné varianty.

8. Nové Air Max 270 budou poprvé dostupné na SNKRS od 1. února 2018

Nezapomeňte si stáhnout aplikaci SNKRS, kde naleznete aktuální informace o verzích Air Max 270. Navíc bude model dostupný u vybraných prodejců.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit