Se začátkem nového roku společnost Nike představuje úplnou novinku – model Nike Air Max 270, který je oficiálně prvním modelem z řady Air Max navrženým primárně pro volný čas.

1. Zcela první model Air Max, který je primárně určen pro volný čas

Zatímco existují další modely Nike Air, které jsou navržené vyloženě jako lifestylové, z kolekce Air Max tomu dosud tak nebylo. Nike Air byla jednotka určena primárně pro běžecké výkony. Až dnes je model Air Max 270 úplně první 100% lifestylovou botou z řady Air Max přizpůsobenou nárokům celodenního nošení.

2. Obuv je inspirována modely Air Max 93 a Air Max 180

3. Proč 270?

Jméno Air Max 270 je odkazem k modelu Air Max 93, který byl typický známou 270stupňovou viditelnou vzduchovou Nike Air bublinou.

4. Air Max 270 má z Air Max řady nejvyšší vzduchovou jednotku na patě

Výška jednotky je neuvěřitelných 32 mm.

5. Air Max 270 nabízí největší objem pro maximální vzduchový komfort

6. Největší Air Max vůbec, model 270 byl vyroben i ve velikosti 18 – pro Kevina Duranta!

Fenomenální hráč basketbalu Kevin Durant se ukázal v obuvi poprvé 22. listopadu před zápasem s Oklahoma City Thunder, následně pak 5. prosince v odpočinkový den. 

7. Air Max 270 jsou plné očekávání

V roce 2018 se můžeme těšit na různé styly i barevné varianty.

8. Nové Air Max 270 budou poprvé dostupné na SNKRS od 1. února 2018

Nezapomeňte si stáhnout aplikaci SNKRS, kde naleznete aktuální informace o verzích Air Max 270. Navíc bude model dostupný u vybraných prodejců.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?