YouTube momentálně patří mezi jednu z nejúspěšnějších mediálních platform na internetu. Ať už posloucháte hudbu, nebo si pouštíte zajímavá videa, tak s určitostí vždy zamíříte na YouTube. Google tedy opět vypouští to nejsledovanější za rok 2016.

Bývá to již tradice, že ke konci každého roku Google vypouští video, jenž je sestřihem toho nejsledovanějšího za uplynulý rok. Tento sestřih nese název YouTube Rewind. A tentokrát nese podtitul The Ultimate 2016 Challenge.

Kdo tvoří nejčastěji na internetu tzv. challenge? Ano, jsou to právě youtubeři. Proto je video krom nejhranějších písniček, také plné světoznámých youtuberů. Společně se jmény jako PewDiePie nebo KSI se ve videu objevuje také Dwayne “The Rock” Johnson nebo James Corden. Jo a ten divnej asiat s banánem…

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?