YouTube momentálně patří mezi jednu z nejúspěšnějších mediálních platform na internetu. Ať už posloucháte hudbu, nebo si pouštíte zajímavá videa, tak s určitostí vždy zamíříte na YouTube. Google tedy opět vypouští to nejsledovanější za rok 2016.

Bývá to již tradice, že ke konci každého roku Google vypouští video, jenž je sestřihem toho nejsledovanějšího za uplynulý rok. Tento sestřih nese název YouTube Rewind. A tentokrát nese podtitul The Ultimate 2016 Challenge.

Kdo tvoří nejčastěji na internetu tzv. challenge? Ano, jsou to právě youtubeři. Proto je video krom nejhranějších písniček, také plné světoznámých youtuberů. Společně se jmény jako PewDiePie nebo KSI se ve videu objevuje také Dwayne “The Rock” Johnson nebo James Corden. Jo a ten divnej asiat s banánem…

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit