Na krásnou dovolenou plnou slunce a vodních her se můžete vydat i na Slovensko, na Žitný ostrov do Velkého Mederu (což je bývalé Čalovo). Statisticky má totiž Žitný ostrov nejvíce slunečných dní na Slovensku. Vsaďte se s námi, že tam prožijete opravdickou letní dovolenou!

V létě je v Aquaparku a termálním koupališti Velký Meder otevřeno až deset bazénů, které dohromady dají celkovou vodní plochu o 3 910 m2. Teplota vody se pohybuje od 25 do 37 °C. A ta voda je geotermální a má tedy blahodárné účinky na pohybové ústrojí. 

S dětmi, neb bez nich

Celé dny můžete v Mederu proležet ve vířivce, nebo naopak prožít aktivním sportovním plaváním v 50m bazénu. Máte děti? Pro ně je tu vyhrazený prostor ve venkovním bazénu. Děti i dospělé zabaví vodní trychtýř, vodní dělo, pestrobarevné skluzavky a tobogany. Když se vydáte na dobrodružnou cestu vodním potrubím, skončíte na rozměrné rampě či v trychtýři. A až už budete mít vody dost, můžete navštívit Tarzanii, Ptáte se, oč jde? Tarzazia je lanová dráha s celkovou délkou 650 metrů: jednu trasu mohou absolvovat i malé holky a kluci, tu druhou zkušení lezci. A jestli máte opravdu malé děti, které potřebují nějaký program, je pro ně tady připraven profesionální tým bavičů na Ostrově drobotiny. 

Hlad a nudu tu mít nebudete

V areálu je vám k dispozici hned několik stravovacích zařízení. A nudu? Tu tady zaženete! Aquapark celoročně organizuje animační programy a v letní sezóně zde pravidelně vystupují hudební skupiny všech žánrů. Pěnové párty jsou tu už vyhlášenou atrakcí a tradiční laserová show letní sezónu ukončí.

Wellness centrum mají fungl nové

Tak tady si opravdu odpočinete od všech denních starostí. Wellness centrum mají v Mederu teprve od letošního února a najdete v něm čtyři typy saun (infra, parní, finskou a bylinkovou), solnou jeskyni, Jakuzzi, ochlazovací bazén, biosolárium, dvě relaxční místnosti, masážní služby, pedikúru (i tu rybíu), kosmetiky, akupresurní masáže Ceragem a magnetoterapii Bemer.

A co za to?

Až do konce srpna zaplatí dospělý za celodenní pobyt 10 Eur, rodina (2 dospělí a 1 dítě) 22,50 Eur. Ubytovaní hosté samozřejmě získávají slevy.

Mrkněte na www.thermalcorvinus.sk.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?