Na krásnou dovolenou plnou slunce a vodních her se můžete vydat i na Slovensko, na Žitný ostrov do Velkého Mederu (což je bývalé Čalovo). Statisticky má totiž Žitný ostrov nejvíce slunečných dní na Slovensku. Vsaďte se s námi, že tam prožijete opravdickou letní dovolenou!

V létě je v Aquaparku a termálním koupališti Velký Meder otevřeno až deset bazénů, které dohromady dají celkovou vodní plochu o 3 910 m2. Teplota vody se pohybuje od 25 do 37 °C. A ta voda je geotermální a má tedy blahodárné účinky na pohybové ústrojí. 

S dětmi, neb bez nich

Celé dny můžete v Mederu proležet ve vířivce, nebo naopak prožít aktivním sportovním plaváním v 50m bazénu. Máte děti? Pro ně je tu vyhrazený prostor ve venkovním bazénu. Děti i dospělé zabaví vodní trychtýř, vodní dělo, pestrobarevné skluzavky a tobogany. Když se vydáte na dobrodružnou cestu vodním potrubím, skončíte na rozměrné rampě či v trychtýři. A až už budete mít vody dost, můžete navštívit Tarzanii, Ptáte se, oč jde? Tarzazia je lanová dráha s celkovou délkou 650 metrů: jednu trasu mohou absolvovat i malé holky a kluci, tu druhou zkušení lezci. A jestli máte opravdu malé děti, které potřebují nějaký program, je pro ně tady připraven profesionální tým bavičů na Ostrově drobotiny. 

Hlad a nudu tu mít nebudete

V areálu je vám k dispozici hned několik stravovacích zařízení. A nudu? Tu tady zaženete! Aquapark celoročně organizuje animační programy a v letní sezóně zde pravidelně vystupují hudební skupiny všech žánrů. Pěnové párty jsou tu už vyhlášenou atrakcí a tradiční laserová show letní sezónu ukončí.

Wellness centrum mají fungl nové

Tak tady si opravdu odpočinete od všech denních starostí. Wellness centrum mají v Mederu teprve od letošního února a najdete v něm čtyři typy saun (infra, parní, finskou a bylinkovou), solnou jeskyni, Jakuzzi, ochlazovací bazén, biosolárium, dvě relaxční místnosti, masážní služby, pedikúru (i tu rybíu), kosmetiky, akupresurní masáže Ceragem a magnetoterapii Bemer.

A co za to?

Až do konce srpna zaplatí dospělý za celodenní pobyt 10 Eur, rodina (2 dospělí a 1 dítě) 22,50 Eur. Ubytovaní hosté samozřejmě získávají slevy.

Mrkněte na www.thermalcorvinus.sk.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit