Converse a americký rapper Tyler, The Creator představují novou společnou kolekci ikonických GOLF LE FLEUR*, pro kterou si nachystali hned 4 svěží dvojbarevné One Stary. Ty jsou opět stvořeny pro milovníky originálních limitovaných kolekcí.

Letní modely z prémiového semiše jsou kromě povedeného designu zároveň i pohodlnou záležitostí – a to díky polstrovanému svršku, jazyku i vymazlené stélce. Gumová podešev je posázena GOLF LE FLEUR* květy, takže je hned jasné, že se Tyler, The Creator ve spolupráci s Converse zase pořádně vyřádil.

Dostupné barvy tenisek: candy pink, light pink/light blue, diva blue, purple/green

Kromě barevných tenisek přenáší Tyler, The Creator svoji kreativitu i na trička, mikiny nebo polo trika se stylovým logem GOLF LE FLEUR*.

Dostupné barvy apparelu: white, black, diva blue, candy pink

Kolekce tenisek GOLF LE FLEUR* je k dostání v prodejnách Footshop, Freshlabels a Queens. Oblečení GOLF LE FLEUR* zakoupíte exkluzivně ve Footshopu v Praze a Bratislavě.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit