Converse a americký rapper Tyler, The Creator představují novou společnou kolekci ikonických GOLF LE FLEUR*, pro kterou si nachystali hned 4 svěží dvojbarevné One Stary. Ty jsou opět stvořeny pro milovníky originálních limitovaných kolekcí.

Letní modely z prémiového semiše jsou kromě povedeného designu zároveň i pohodlnou záležitostí – a to díky polstrovanému svršku, jazyku i vymazlené stélce. Gumová podešev je posázena GOLF LE FLEUR* květy, takže je hned jasné, že se Tyler, The Creator ve spolupráci s Converse zase pořádně vyřádil.

Dostupné barvy tenisek: candy pink, light pink/light blue, diva blue, purple/green

Kromě barevných tenisek přenáší Tyler, The Creator svoji kreativitu i na trička, mikiny nebo polo trika se stylovým logem GOLF LE FLEUR*.

Dostupné barvy apparelu: white, black, diva blue, candy pink

Kolekce tenisek GOLF LE FLEUR* je k dostání v prodejnách Footshop, Freshlabels a Queens. Oblečení GOLF LE FLEUR* zakoupíte exkluzivně ve Footshopu v Praze a Bratislavě.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE