Jste fanoušci Nike? Čekáte netrpělivě na každý model či colorway co se objeví u nás? Jestli ano, tak se rozhodně mrkněte na novou várku Nike sneakers, která právě dorazila do Queensu!

Nike nemusím nikomu představovat. Sportovní a streetwearový titán představuje novou podzimní kolekci tenisek Nike a jako vždy sází na vzdušné pohodlí a solidní colorways.

Samozřejmě v kolekci nesmí chybět ani ty nejklasičtější siluety jako Rosherun nebo Air Huarache, spokojení budou však i fanoušci Air Max 90’s a 95’s.

Dost bylo řečí, prohlédni si galerii a vyber si svůj pár.

To všechno, a ještě víc novinek sneakers Nike seženeš na queens.cz.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit