Kamarádi, voda, hudba… To všechno jsou věci, které neodmyslitelně patří k létu. A akce Desperados High Jump všechny tyto věci spojuje v jeden obří nezapomenutelný zážitek.

5. – 6. 8. se uskuteční již další ročník akce Desperados High Jump 2016, která se jako každý rok koná v lomu Hříměždice. Jedná se o největší cliffdivingovou soutěž na území České republiky a každoročně se na ni sjíždějí závodníci ze všech koutů světa. Jako každý rok se návštěvníci mohou těšit na napínavé závody v cliffdivingu, hudební vystoupení v podání hvězd, jako je Vladimir 518, NobodyListen, Orion nebo Smack; bohatý doprovodný program a zábavu s přáteli, kterou ještě násobí užasná letní atmosféra.

Pořadatelé si na tento ročník však přichystali i (ne)jednu novinku, která potěší nejednoho milovníka vodních radovánek. Letošní novinkou a velkou bombou bude 50 metrová skluzavka. Celonafukovací skluzavka povede napříč celou zadní loukou areálu, kde bude ústit do desetimetrového bazénku. Čerpadlem cirkulující voda zaručuje pohodlnou jízdu. Umělé osvětlení navíc zajistí i večerní jizdy.

Pokud jste na High Jumpu ještě nikdy nebyli, podívejte se níže na naše aftermovie z minulého ročníku. Slíbit Vám můžeme jen jedno – rozhodně NEBUDETE litovat, když na akci dorazíte!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit