Kamarádi, voda, hudba… To všechno jsou věci, které neodmyslitelně patří k létu. A akce Desperados High Jump všechny tyto věci spojuje v jeden obří nezapomenutelný zážitek.

5. – 6. 8. se uskuteční již další ročník akce Desperados High Jump 2016, která se jako každý rok koná v lomu Hříměždice. Jedná se o největší cliffdivingovou soutěž na území České republiky a každoročně se na ni sjíždějí závodníci ze všech koutů světa. Jako každý rok se návštěvníci mohou těšit na napínavé závody v cliffdivingu, hudební vystoupení v podání hvězd, jako je Vladimir 518, NobodyListen, Orion nebo Smack; bohatý doprovodný program a zábavu s přáteli, kterou ještě násobí užasná letní atmosféra.

Pořadatelé si na tento ročník však přichystali i (ne)jednu novinku, která potěší nejednoho milovníka vodních radovánek. Letošní novinkou a velkou bombou bude 50 metrová skluzavka. Celonafukovací skluzavka povede napříč celou zadní loukou areálu, kde bude ústit do desetimetrového bazénku. Čerpadlem cirkulující voda zaručuje pohodlnou jízdu. Umělé osvětlení navíc zajistí i večerní jizdy.

Pokud jste na High Jumpu ještě nikdy nebyli, podívejte se níže na naše aftermovie z minulého ročníku. Slíbit Vám můžeme jen jedno – rozhodně NEBUDETE litovat, když na akci dorazíte!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?