Chvilka nepozornosti může stát pěkných pár tisíc. Moderní mobilní telefony jsou krásné, ale dost křehké. Určitě nedoporučujeme nechat je jen tak – bez ochranného příslušenství. Jak můžete mobil ochránit?

Ochranné sklo na mobil

Určitě váš telefon nenechávejte nikdy bez ochranného skla. Pokud jste si koupili nový mobilní telefon a žádné ochranné sklo na něm nebylo přímo z výroby, doporučujeme nezačít telefon používat, dokud na něm ochranné sklo nebudete mít nalepené. Telefon vám totiž nemusí ani spadnout. Stačí dát si ho do kapsy, kabelky a během chvilky mohou být na displeji drobné škrábance, které už ale nikdy pryč nedostanete. Byla by to škoda. Také nedoporučujeme kupovat nápadně levná skla. Ty obvykle nejsou kvalitní, pochází z neověřených zdrojů, na telefon nemusí správně doléhat a ochrana je pak minimální. Skla proto určitě vybírejte u renomovaných firem (ideálně těch, které mají i kamennou pobočku), a mají tak se skly osobní zkušenost. Jednou z takových firem je například www.promobily.cz. Takto firma má jak kamennou pobočku, tak internetový obchod a na jejich stránkách se dozvíte, že v jejich nabídce jsou pouze ověřená a kvalitní skla (nemůžete tedy „šlápnout“ vedle).

Pouzdro na mobil: nejoblíbenější typy v ČR

Perfektní je, že pouzdra na mobil už nejsou jen nudnou povinností. Ba naopak, díky nim můžete skvěle a osobitě doladit váš mobil, aby odpovídal přesně vašemu vkusu a stylu. Stává se běžným, mít více pouzder, pro různé příležitosti. Decentní obal do práce, veselý s dětmi na výlet, odolný na sport a třpytivý do společnosti. Kreativitě se meze nekladou a nápadité sladění s oblečením vaše okolí ocení. Pokud nevíte, jak se od sebe liší silikonová pouzdra, glass kryty, knížková pouzdra a nebo třeba pouzdra Roubal, podívejte se do této sekce s pouzdry a kryty na mobil, kde dole na stránce najdete krásný popis jednotlivých druhů krytů a shrnutí jejich výhod a nevýhod. 

S mobilem pod vodu: Vodotěsná pouzdra

Největší vychytávka na závěr jsou vodotěsná pouzdra. Jejich hlavní využití jsou dvě. První jsou situace, kdy víte, že by se váš mobil mohl namočit: sportovní akce, túry do hor, procházka v dešti, běh… atd. Tedy nemáte v plánu se s mobilem koupat, ale pro jistotu ho dáte do vodotěsného obalu, kdyby něco. Druhou variantou jsou momenty, kdy se vážně chcete s mobilem přímo potopit pod vodu. I takové varianty vodotěsných pouzder jsou. Mobil se v nich dá přes průhledné okno i ovládat a můžete tak dělat skvělá videa pod vodou – ať už v bazénu, nebo moři. Jejich velkou výhodou je také univerzálnost. Takže si jedno pouzdro můžete půjčovat třeba s celou rodinou a kamarády. Podívejte se na největší výběr vodotěsných pouzder na mobil.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit