Chvilka nepozornosti může stát pěkných pár tisíc. Moderní mobilní telefony jsou krásné, ale dost křehké. Určitě nedoporučujeme nechat je jen tak – bez ochranného příslušenství. Jak můžete mobil ochránit?

Ochranné sklo na mobil

Určitě váš telefon nenechávejte nikdy bez ochranného skla. Pokud jste si koupili nový mobilní telefon a žádné ochranné sklo na něm nebylo přímo z výroby, doporučujeme nezačít telefon používat, dokud na něm ochranné sklo nebudete mít nalepené. Telefon vám totiž nemusí ani spadnout. Stačí dát si ho do kapsy, kabelky a během chvilky mohou být na displeji drobné škrábance, které už ale nikdy pryč nedostanete. Byla by to škoda. Také nedoporučujeme kupovat nápadně levná skla. Ty obvykle nejsou kvalitní, pochází z neověřených zdrojů, na telefon nemusí správně doléhat a ochrana je pak minimální. Skla proto určitě vybírejte u renomovaných firem (ideálně těch, které mají i kamennou pobočku), a mají tak se skly osobní zkušenost. Jednou z takových firem je například www.promobily.cz. Takto firma má jak kamennou pobočku, tak internetový obchod a na jejich stránkách se dozvíte, že v jejich nabídce jsou pouze ověřená a kvalitní skla (nemůžete tedy „šlápnout“ vedle).

Pouzdro na mobil: nejoblíbenější typy v ČR

Perfektní je, že pouzdra na mobil už nejsou jen nudnou povinností. Ba naopak, díky nim můžete skvěle a osobitě doladit váš mobil, aby odpovídal přesně vašemu vkusu a stylu. Stává se běžným, mít více pouzder, pro různé příležitosti. Decentní obal do práce, veselý s dětmi na výlet, odolný na sport a třpytivý do společnosti. Kreativitě se meze nekladou a nápadité sladění s oblečením vaše okolí ocení. Pokud nevíte, jak se od sebe liší silikonová pouzdra, glass kryty, knížková pouzdra a nebo třeba pouzdra Roubal, podívejte se do této sekce s pouzdry a kryty na mobil, kde dole na stránce najdete krásný popis jednotlivých druhů krytů a shrnutí jejich výhod a nevýhod. 

S mobilem pod vodu: Vodotěsná pouzdra

Největší vychytávka na závěr jsou vodotěsná pouzdra. Jejich hlavní využití jsou dvě. První jsou situace, kdy víte, že by se váš mobil mohl namočit: sportovní akce, túry do hor, procházka v dešti, běh… atd. Tedy nemáte v plánu se s mobilem koupat, ale pro jistotu ho dáte do vodotěsného obalu, kdyby něco. Druhou variantou jsou momenty, kdy se vážně chcete s mobilem přímo potopit pod vodu. I takové varianty vodotěsných pouzder jsou. Mobil se v nich dá přes průhledné okno i ovládat a můžete tak dělat skvělá videa pod vodou – ať už v bazénu, nebo moři. Jejich velkou výhodou je také univerzálnost. Takže si jedno pouzdro můžete půjčovat třeba s celou rodinou a kamarády. Podívejte se na největší výběr vodotěsných pouzder na mobil.

Článek je reklamní sdělení

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?