K létu neodmyslitelně patří zahradní mejdany, letní koupačky a nezapomenutelné akce s přáteli. Pokud patříte mezi milovníky burgerů, završte letošní sezónu ve dnech 19. až 20. září na Výstavišti Holešovice v Praze, kde se koná čtvrtý ročník Burgerfestu. V loňském roce tuhle akci navštívilo  přes 45 000 návštěvníků, kteří snědli 40 000 burgerů a svlažili svá hrdla 62 hektolitry piva!

O bohatý program se určitě bát nemusíte. O zábavu se budou starat silná jména, jako  Jack Daniel’s, který bude míchat drinky nejen pro drsné chlapy. Milovníci přípravy burgerů se můžou těšit na pořádně žhavou bitvu. Celý festival budou zdobit stylové a kultovní motocykly Harley-Davidson, stačí mít kilo v kapse, kopnout do šišatého míče a z akce už nemusíte jít domů pěšky. Dalším lákadlem, především pro dámy, bude tým amerického fotbalu Black Panthers s ukázkami této v USA asi nejpopulárnější hry.

Pochutnáváte si krom hamburgerů také na křupavých brambůrkách? Navštivte chill zónu Lay’s a otestujte svoje chuťové pohárky. Pro ty, kteří nevyhrají vysněný Harley, je tu druhá šance, jak nejít z festivalu po svých. Opravdoví znalci chipsů totiž získají fešácké žluté longboardy.

Plán na víkend je tedy jasný. Více info o programu najdeš na www.burgerfest.cz a www.letoslays.com!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE