Kolem značky Under Native (v minulosti jsme již psali jeden článek – Rozhovor se zakladatelem) je už delší dobu rozruch a dozvídá se o tom více a více lidí a nejen díky tomu, že měli stánek na Street FashionAdam Doubrava, zakladatel UN, nám k tomu řekl pár věcí.

Jaké jsou tvé pocity ze Street Fashion ?

Adam: Skvělé, rozhodně bych nejdřív chtěl poděkovat Lukášovi a Patrikovi, že se zhostili iniciativy a uspořádali první Street Fashion akci svého druhu v Česku/Slovensku.
Myslím, že akce se rozhodně povedla. K vidění bylo spoustu zajímavých kousků a jsem rád za každého, kdo se zastavil podívat u naší prezentace. Díky všem.

Streetfashion

S akcí Street Fashion přišla i nová kolekce, co bys nám o ní řekl?

Na akci Street Fashion jsme chtěli jít s naší větší Taijitu full line kolekcí, která bude navazovat na uplně první kolekci.
Bohužel týden a půl před akcí jsme dostali zprávu, že kolekci dostaneme až dva týdny po akci. Následovalo rychlé řešení nové výroby a vznikl jednotný design nazvaný Promo Clctn, s kterým jsme se na již zmíněné akci představili. Myslím si však, že to tak mělo být, protože designem jsme propojili naše jméno s naším hlavním logem a ted už, doufám, každý bude vědět, o co se jedná, když uvidí někde naše logo. Kdo by měl zájem o svůj kousek z naší Promo Clctn nebo dojít dát řeč, tak bych chtěl určitě zmínit, že v sobotu nás chytnete před Senovážnou 6 v Praze. Pro veškeré informace sledujte náš Facebook.

Mluví se o tom, že se chystají velké věci, o co se jedná?

Pracujeme již na větší původní Taijitu full line kolekci, vyjde konečně na e-shopu na našem webu undernative.com, který je skoro hotov. Dále je v řešení jedna velice zajímavá akce, takže si myslím, že se lidé mají rozhodně na co těšit. Díky všem za podporu. Konečně začínáme!

UNDER NATIVE FACEBOOK: PROMO CLCTN
UNDER NATIVE FB EVENT: PRAGUE SALE

Vyhledej si na Instagramu #undernative a uvidíš spoustu spokojených zákazníku v UN oblečení. Teď se koukni na lookbook a jestli máš zájem o triko či mikinu, napiš na undrntv@gmail.com nebo na Facebook Under Native do inboxu, dokud ještě něco je.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit