Kolem značky Under Native (v minulosti jsme již psali jeden článek – Rozhovor se zakladatelem) je už delší dobu rozruch a dozvídá se o tom více a více lidí a nejen díky tomu, že měli stánek na Street FashionAdam Doubrava, zakladatel UN, nám k tomu řekl pár věcí.

Jaké jsou tvé pocity ze Street Fashion ?

Adam: Skvělé, rozhodně bych nejdřív chtěl poděkovat Lukášovi a Patrikovi, že se zhostili iniciativy a uspořádali první Street Fashion akci svého druhu v Česku/Slovensku.
Myslím, že akce se rozhodně povedla. K vidění bylo spoustu zajímavých kousků a jsem rád za každého, kdo se zastavil podívat u naší prezentace. Díky všem.

Streetfashion

S akcí Street Fashion přišla i nová kolekce, co bys nám o ní řekl?

Na akci Street Fashion jsme chtěli jít s naší větší Taijitu full line kolekcí, která bude navazovat na uplně první kolekci.
Bohužel týden a půl před akcí jsme dostali zprávu, že kolekci dostaneme až dva týdny po akci. Následovalo rychlé řešení nové výroby a vznikl jednotný design nazvaný Promo Clctn, s kterým jsme se na již zmíněné akci představili. Myslím si však, že to tak mělo být, protože designem jsme propojili naše jméno s naším hlavním logem a ted už, doufám, každý bude vědět, o co se jedná, když uvidí někde naše logo. Kdo by měl zájem o svůj kousek z naší Promo Clctn nebo dojít dát řeč, tak bych chtěl určitě zmínit, že v sobotu nás chytnete před Senovážnou 6 v Praze. Pro veškeré informace sledujte náš Facebook.

Mluví se o tom, že se chystají velké věci, o co se jedná?

Pracujeme již na větší původní Taijitu full line kolekci, vyjde konečně na e-shopu na našem webu undernative.com, který je skoro hotov. Dále je v řešení jedna velice zajímavá akce, takže si myslím, že se lidé mají rozhodně na co těšit. Díky všem za podporu. Konečně začínáme!

UNDER NATIVE FACEBOOK: PROMO CLCTN
UNDER NATIVE FB EVENT: PRAGUE SALE

Vyhledej si na Instagramu #undernative a uvidíš spoustu spokojených zákazníku v UN oblečení. Teď se koukni na lookbook a jestli máš zájem o triko či mikinu, napiš na undrntv@gmail.com nebo na Facebook Under Native do inboxu, dokud ještě něco je.