Všestranně nadaný zpěvák Mika se po letošních Colours of Ostrava vrací zpět do Česka.

Mika oznámil návrat do Česka. Tentokrát ale z festivalové pláně do “skromnějšího” prostoru pražského Fóra Karlín, kde vystoupí 25. května. Tím se řadí do už tak početného seznamu koncertů, které se v Česku chystají.

Že vám jméno Mika nic neříká? Věřte, že jeho songy znáte všichni! Duet s Arianou Grande, Popular Song, zábavná Grace Kelly, óda na ”větší” ženský v Big Girl (You Are Beautiful) nebo všemi známá Relax, Take It Easy. Díky těmto ale i dalším songům a hlavně skvělému charismatu zpěváka se jeho koncerty pyšní pořádně zábavnou atmosférou, kterou umí navodit jen pár dnešních popových hvězd.

Vstupenky můžete v rozmezí 1050 Kč až 1590 Kč kupovat v síti Ticketpro.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?