Všestranně nadaný zpěvák Mika se po letošních Colours of Ostrava vrací zpět do Česka.

Mika oznámil návrat do Česka. Tentokrát ale z festivalové pláně do “skromnějšího” prostoru pražského Fóra Karlín, kde vystoupí 25. května. Tím se řadí do už tak početného seznamu koncertů, které se v Česku chystají.

Že vám jméno Mika nic neříká? Věřte, že jeho songy znáte všichni! Duet s Arianou Grande, Popular Song, zábavná Grace Kelly, óda na ”větší” ženský v Big Girl (You Are Beautiful) nebo všemi známá Relax, Take It Easy. Díky těmto ale i dalším songům a hlavně skvělému charismatu zpěváka se jeho koncerty pyšní pořádně zábavnou atmosférou, kterou umí navodit jen pár dnešních popových hvězd.

Vstupenky můžete v rozmezí 1050 Kč až 1590 Kč kupovat v síti Ticketpro.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit