Letošní léto se budeme muset obejít bez festivalů. V reakci na omezující opatření se většina z nich posune na příští rok. Stejně je tomu tak i v případě pražského hudebního festivalu Metronome, který oznámil nový termín – 17. – 19. června 2021.

Jestli jste se, jako já, těšili na Macklemora, Oh Wonder nebo Skeptu, budete si muset udržet nadšení až do příštího roku. Organizátoři se snaží zachovat původní program a potvrzené umělce začnou oznamovat už v příštích týdnech. A to i ty, kteří ještě oznámení nebyli. Už teď ale přes polovinu vystupujících kapel potvrdilo účast na další rok. Můžeme jen doufat, že účast potvrdí i hlavní headlineři. 

“Na zářijový termín chystáme překvapení, které bude dárkem od nás pro ty, kteří s námi zůstávají,” říká producent festivalu David Gaydečka. “Představte si takový půlMetronome,” doplňuje Martin Voňka, rovněž producent festivalu

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na příští termín. Jednodenní vstupenky budou platit na ten den, kdy vystoupí headliner, na kterého je vstupenka zakoupena. Organizátoři prosí, aby návštěvníci festival podpořili a nevraceli zakoupené vstupenky. Naopak si mohou zakoupit vstupenky ti, kteří tak ještě neučinili. Dostupné jsou stále na stránkách Metronomu. Uvidíme se příští rok v červnu na Výstavišti.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit