Cestování patří bezesporu k nejlepší možnostem jak poznat svět kolem nás a přičichnout ke vzdáleným kulturám. Často se říká, že peněz utracených za cestování není nikdy škoda. Přesvědčit vás o tom může například blog Peace and Love.

Zajímalo vás někdy, jak rychle se dá naučit vietnamsky? Jak projet Taiwan na motorce? Na tyto a spousty dalších otázek vám odpoví cestovatelský blog Lubomíra Novohradského, který nese uvolnění název Peace and Love. Mír a láska jsou totiž nejdůležitější aspekty, se kterými se při cestování po Asii můžete setkat.

Pokud se zaměříme na dobu mimo koronavirovou krizi, tak si můžeme říci, že lidé cestují více, než tomu bylo v dřívějších dobách. Letadla a vlaky jsou dostupnější a letenky společně s jízdenkami také. Člověk se také v dnešní době dostane téměř všude i autem. Místa, která byla dřív vzdálená, se díky globalizaci přibližují každým dnem o něco více.

Cestování přináší mnoho nezapomenutelných zážitků, ať už při poznávání cizích kultur a gastronomie nebo pozorování historických památek a přírodních scenérií. O tomhle ví své také Lubomír, který na svém blogu přináší zajímavé články z cestování po vzdáleném orientu a s jeho pomocí se dokonce můžete naučit i vietnamsky.

Při čtení článku o Rišikéši se zase naopak můžete dozvědět o tom, jak vypadá město, které je kolébkou jógy, ale i o ubytování, stravování, atrakcích a dalších užitečných tipech.

Jestli patříte k  cestovatelům, které zajímá akčnější způsob cestování, tak je pro vás správnou volbou článek o tom, jak projet Taiwan na motorce a neskončit v pangejtu. Samotný blog ale můžete najít také ve formě YouTube kanálu, kde máte šanci díky obrazovému materiálu přičichnout k tématu ještě o něco více.

Státní hranice se opět otevírají a svět se pomalu po koronavirové krizi vrací k normálu. Navíc jsou teď letenky stále za malý peníz, tak kdy jindy vyrazit poznávat svět než teď.

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit