O víkendu se na pražském ostrově Štvanice uskutečnil již dvacátý ročník Mistrovství České republiky ve skateboardingu. Vítězem se již počtvrté stal přední český jezdec Maxim Habanec.

V sobotu 1. října se na pražský ostrov Štvanice sjeli přední čeští skateboardisté. Přesněji tedy zamířili do štvanického Mystic skateparku, kde se pořádal dvacátý ročník Mistrovství České republiky. Závodníci soutěžili ve třech disciplínách, a to street, bowl a best trick. Žhavým kandidátem na vítěze byl Martin Pek, jenž se umístil na první pozici předchozí rok. Tentokrát mu ale prvenství sebral Maxim Habanec, jenž na ,,domácí” půdě předvedl opravdovou krasojízdu a stal se tedy již počtvrté mistrem České republiky. Celé mistrovství provázela skvělá atmosféra. Diváci si užili spousty jídla, pití, hudby a hlavně kvalitního skateboardingu. Maxim si krom ocenění odnesl také money prize ve výši 30.000 Kč. Zakončení letošní sezóny tím pádem proběhlo opravdu na jedničku, nebo můžeme říct na Maxima?

14537048_1844313932521876_189269185_o

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit