Divoká jízda Jägermeisteru pokračuje, a tentokrát spolu s Maxem Habancem pojďme naskočit na sk8 a nechme se od něj zlákat na pár nejen skatových triků.

Max je špičkový profi skateboarder, Mystic Sk8 Cup vyhrál již dvakrát, podaří se mu ulovit zlato i letos?

Mezinárodní skate závody Excelent Mystic Sk8 Cup proběhnou první červencový víkend tradičně na pražské Štvanici. Top světoví skateři z cca 25 zemí se od pátku do neděle utkají v disciplínách streetstyle, bowl a best trick. V pátek je na programu předkvalifikace streetstyle evropských jezdců, sobota bude patřit kvalifikaci v disciplínách streetstyle a bowl, v neděli se odjedou samotná finále. Max Habanec, jako loňský vítěz streetstyle, jde přímo do nedělního finále. Nedílnou součástí Mystic Sk8 Cupu je i hudební program, letos se představí britští The Subways a američtí Walls Of Jericho a Norma Jean.


Video Nepřestávejte lovit adrenalin s Maxem Habancem 


Maxim Habanec se na skate postavil poprvé ve svých šesti letech. Srostl s ním natolik, že se z něj stal profi jezdec, který se velmi úspěšně účastní skateových mistrovství doma i po celém světě. Nyní se opět předvede na závodech Excelent Mystic Sk8 Cup na pražské Štvanici. Pro svou účast nám hned od boku vypálil osm důvodů:

1. Potkat po roce zase známý z celýho světa

2. Užít si víkend plnej skateboardingu

3. Pokusit se zase vyhrát

4. V neděli zapít úspěch nebo neúspěch

5. Je to pro mě tradice už od mala

6. Vidět jezdit Pedro Barrose v bowlu

7. Oslavit příchod léta a prázdnin

8. Zajezdit si!

Zkrátka, Max Habanec si Štvanici užije naplno. A vy?

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?