Divoká jízda Jägermeisteru pokračuje, a tentokrát spolu s Maxem Habancem pojďme naskočit na sk8 a nechme se od něj zlákat na pár nejen skatových triků.

Max je špičkový profi skateboarder, Mystic Sk8 Cup vyhrál již dvakrát, podaří se mu ulovit zlato i letos?

Mezinárodní skate závody Excelent Mystic Sk8 Cup proběhnou první červencový víkend tradičně na pražské Štvanici. Top světoví skateři z cca 25 zemí se od pátku do neděle utkají v disciplínách streetstyle, bowl a best trick. V pátek je na programu předkvalifikace streetstyle evropských jezdců, sobota bude patřit kvalifikaci v disciplínách streetstyle a bowl, v neděli se odjedou samotná finále. Max Habanec, jako loňský vítěz streetstyle, jde přímo do nedělního finále. Nedílnou součástí Mystic Sk8 Cupu je i hudební program, letos se představí britští The Subways a američtí Walls Of Jericho a Norma Jean.


Video Nepřestávejte lovit adrenalin s Maxem Habancem 


Maxim Habanec se na skate postavil poprvé ve svých šesti letech. Srostl s ním natolik, že se z něj stal profi jezdec, který se velmi úspěšně účastní skateových mistrovství doma i po celém světě. Nyní se opět předvede na závodech Excelent Mystic Sk8 Cup na pražské Štvanici. Pro svou účast nám hned od boku vypálil osm důvodů:

1. Potkat po roce zase známý z celýho světa

2. Užít si víkend plnej skateboardingu

3. Pokusit se zase vyhrát

4. V neděli zapít úspěch nebo neúspěch

5. Je to pro mě tradice už od mala

6. Vidět jezdit Pedro Barrose v bowlu

7. Oslavit příchod léta a prázdnin

8. Zajezdit si!

Zkrátka, Max Habanec si Štvanici užije naplno. A vy?

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit