Slovenský rapper Matys a pražský producent DOM mají venku další počin z jejich připravovaného EP, a to track, který nese název SATIVA.

K tomuto tracku byl natočen i skvělý videoklip, který si vzala na starost Anna Smoroňová, která se podílela například i na klipu “Podzemie” od Kontrafaktu. Dále se na klipu podíleli Gregor Valentovič, HYPETRAIN, Filmaari, Tibor Meliš a Miroslav Gerbel. Klip se natáčel na Slovensku a nese výbornou atmosféru, která skvěle koresponduje s hudebním počinem od Matyse a DOMa.

12671912_989866201049594_1413800677178374025_o

Tato dvojice již dokončuje svoje připravované EP. Další ochutnávku z něj dostaneme již do 2 týdnů, kdy vyjde další skladba, která nese název “Titulky”, takže se rozhodně můžeme co těšit od této dvojice.

Tak co říkate na nejnovější klip Matyse a DOMa? Těšíte se na jejich připravované EP? Napište svůj názor!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit