Hasan, jezdec z RFTS crew, má na cestě sedmý mixtape. Ještě si o Hasanovi neslyšel? Velká chyba.

Mladý Hasan, už má za sebou několik úspěchů jako je Hoverboard EP nebo Green Tea Mixtape, ktery vyšel i v lisované formě. Jak jsem zmínil několik Hasanových věcí, přesněji 3 EPs a 3 mixtapes, teď je na cestě 4. mixtape a jak mi sám řekl: “Po tomhle může přijít už jen album. Love Hasan Mixtape má podle všeho vyjít do 10. 6 a najdeš ho na Milion+. Hasana i s jeho týmem RFTS si mohl slyšet na YZO Show vol.3.  Teď si pusť track z připravovaného mixtapu a pokochej se coverem, který dělal sám Hasan a udělal si i sám několik produkcí. Koukni na tracklist, na track Ice Cubes prod. Peaty F. bude videoklip. Máme se ještě na co těšit.

Stáhni si Hasanovy věci:

HOVERBOARD EP
GREEN TEA MIXTAPE
AURORA EP

Hasan má stále na prodej posledních pár kusů mixtape Green Tea. Napiš mu a podpoř ho – Twitter (@HasanRFTS), Facebook (Ha San), Instagram (@hasanrfts).

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE