Hasan, jezdec z RFTS crew, má na cestě sedmý mixtape. Ještě si o Hasanovi neslyšel? Velká chyba.

Mladý Hasan, už má za sebou několik úspěchů jako je Hoverboard EP nebo Green Tea Mixtape, ktery vyšel i v lisované formě. Jak jsem zmínil několik Hasanových věcí, přesněji 3 EPs a 3 mixtapes, teď je na cestě 4. mixtape a jak mi sám řekl: “Po tomhle může přijít už jen album. Love Hasan Mixtape má podle všeho vyjít do 10. 6 a najdeš ho na Milion+. Hasana i s jeho týmem RFTS si mohl slyšet na YZO Show vol.3.  Teď si pusť track z připravovaného mixtapu a pokochej se coverem, který dělal sám Hasan a udělal si i sám několik produkcí. Koukni na tracklist, na track Ice Cubes prod. Peaty F. bude videoklip. Máme se ještě na co těšit.

Stáhni si Hasanovy věci:

HOVERBOARD EP
GREEN TEA MIXTAPE
AURORA EP

Hasan má stále na prodej posledních pár kusů mixtape Green Tea. Napiš mu a podpoř ho – Twitter (@HasanRFTS), Facebook (Ha San), Instagram (@hasanrfts).

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit