Značka adidas v těchto dnech představila nový NMD pack. V minimalistické pánské capsule kolekci se streetwear potkává se sportswearem a design s funkčností. Je plná moderních materiálů a překvapivých detailů. Najdete v ní stylové bundy, mikiny a trika, ale i šortky, nebo milované a nenáviděné pánské legíny. A samozřejmě legendární adidas NMD sneakers, městské tenisky postavené na špičkové technologii adidas Boost. Nově třeba z dílny progresivních tokijských návrhářů White Mountaineering.

Protože v Queensu mají rádi akci, rozhodli se NMD kolekci podívat na zoubek a apparel a tenisky otestovali na pražském Vítkově. Výšlap na betonový kopec, kam se dostanete jen po stovce strmých schodů, je ideální zátěžová zkouška. adidas v ní obstál – tohle oblečení je jako dělané do každé městské džungle. Favoritem Queensu je hlavně bunda Shell, nejlepší kamarád do deště. Třívrstvá nepromokavá větrovka s podlepenými švy má originální design a prodloužený zadní díl s výřezem. A když začne svítit, během chvilky se promění na stylový batoh, který má popruhy se vzorem rybí kosti a gumotiskové logo NMD. Rozhodně jeden z must-have kousků.

“Do adidas NMD od hlavy až k patě jsme oblékli Radima, kapitána Queens Running Teamu, a Dalyba, slovenského dj, producenta a módní ikonu.” Lookbook nafotil mladý talent Adam Bakay, kterého si značka adidas vybrala už loni jako fotografa kampaně na adidas NMD pro český, slovenský, polský a maďarský trh.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit