Značka adidas v těchto dnech představila nový NMD pack. V minimalistické pánské capsule kolekci se streetwear potkává se sportswearem a design s funkčností. Je plná moderních materiálů a překvapivých detailů. Najdete v ní stylové bundy, mikiny a trika, ale i šortky, nebo milované a nenáviděné pánské legíny. A samozřejmě legendární adidas NMD sneakers, městské tenisky postavené na špičkové technologii adidas Boost. Nově třeba z dílny progresivních tokijských návrhářů White Mountaineering.

Protože v Queensu mají rádi akci, rozhodli se NMD kolekci podívat na zoubek a apparel a tenisky otestovali na pražském Vítkově. Výšlap na betonový kopec, kam se dostanete jen po stovce strmých schodů, je ideální zátěžová zkouška. adidas v ní obstál – tohle oblečení je jako dělané do každé městské džungle. Favoritem Queensu je hlavně bunda Shell, nejlepší kamarád do deště. Třívrstvá nepromokavá větrovka s podlepenými švy má originální design a prodloužený zadní díl s výřezem. A když začne svítit, během chvilky se promění na stylový batoh, který má popruhy se vzorem rybí kosti a gumotiskové logo NMD. Rozhodně jeden z must-have kousků.

“Do adidas NMD od hlavy až k patě jsme oblékli Radima, kapitána Queens Running Teamu, a Dalyba, slovenského dj, producenta a módní ikonu.” Lookbook nafotil mladý talent Adam Bakay, kterého si značka adidas vybrala už loni jako fotografa kampaně na adidas NMD pro český, slovenský, polský a maďarský trh.