Přímo z Queensu nám přiletěl čerstvý lookbook. V hlavní roli je tentokrát česká návrhářka a umělkyně Anna Mimieux. Tato diva by kombinování streetwearu a high fashion mohla klidně vyučovat.

Na sebe si oblékla novou kolekci adidas a tenisky Ultra Boost, které jsou signifikantní svou pohodlností. K legendárním streetwear kouskům pak přidala vintage doplňky a pár pokladů ze svého šatníku.

Lookbook, který nafotil Filip Poreba, komentuje Daniela Bacíková, tzv. buyerka z Queens týmu: “Pražský Fashion Week se blíží a my jsme chtěli ukázat, že outfit na něj se dá vybrat i u nás. Stačí nahodit originální tenisky a k tomu obléknout signature kousek z dílny nějakého českého návrháře, co je zrovna trendy. Nebo teplákovku a podpatky. Klepete si na čelo? Tak se mrkněte na Aničku, tohle kombo na ní vypadá naprosto geniálně. Sice to chce trochu odvahy, ale každoroční svátek módy po extrémech přímo volá. Pozornost streetstyle fotografů je navíc zaručená.”

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE