Vítejte v nejlepším z nejhorších jednohvězdičkových hotelů. Dva dny nejčerstvější hudby, stylu & sneakerů servírovaných s úsměvem, takový byl Converse One Star Hotel – unikátní londýnský pop-up event.

Converse Hotel byl navržen tak, aby umožnil londýnské módě, hudbě, teniskám a skate komunitě setkat se pod jednou střechou. Skrze originální instalace si návštěvníci mohli užít devadesátkovou atmosféru, která výrazně napomáhala definovat současnou podobu One Star tenisek.

V Hotelu, který se nacházel v Londýně ve čtvrti Shoreditch (155 New N Rd Hoxton), se minulý víkend představili také úplně nové One Star modely a re-upsy nejžádanějších verzí.

Pětipatrový londýnský pop-up byl okupován Leem Mandellou, 15 letým streetwear nadšencem a influencerem z Warkwickshiru. V Hotelu návštěvníci mohli také vidět “pokoje pro hosty”, které byly protkané spoustou zážitků od digitálních projekcí přes produktové instalace až po live vystoupení kurátorů a spolupracovníků Converse včetně rappera A$APA Nasta narozeného v Harlemu, švédského rappera Yunga Leana, newyorské módní značky MadeMe a rappera Tizzyho T. z Pekingu.

Uvidíme, zda Converse přichystá něco podobného například i v naší české metropoli, určitě by to byl skvělý zážitek!

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE