Vítejte v nejlepším z nejhorších jednohvězdičkových hotelů. Dva dny nejčerstvější hudby, stylu & sneakerů servírovaných s úsměvem, takový byl Converse One Star Hotel – unikátní londýnský pop-up event.

Converse Hotel byl navržen tak, aby umožnil londýnské módě, hudbě, teniskám a skate komunitě setkat se pod jednou střechou. Skrze originální instalace si návštěvníci mohli užít devadesátkovou atmosféru, která výrazně napomáhala definovat současnou podobu One Star tenisek.

V Hotelu, který se nacházel v Londýně ve čtvrti Shoreditch (155 New N Rd Hoxton), se minulý víkend představili také úplně nové One Star modely a re-upsy nejžádanějších verzí.

Pětipatrový londýnský pop-up byl okupován Leem Mandellou, 15 letým streetwear nadšencem a influencerem z Warkwickshiru. V Hotelu návštěvníci mohli také vidět “pokoje pro hosty”, které byly protkané spoustou zážitků od digitálních projekcí přes produktové instalace až po live vystoupení kurátorů a spolupracovníků Converse včetně rappera A$APA Nasta narozeného v Harlemu, švédského rappera Yunga Leana, newyorské módní značky MadeMe a rappera Tizzyho T. z Pekingu.

Uvidíme, zda Converse přichystá něco podobného například i v naší české metropoli, určitě by to byl skvělý zážitek!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit