Každoroční drum&bassové šílenství a největší festival svého typu ve střední Evropě Let It Roll je za dveřmi! Velkolepá podívaná je zaručená už jen díky opening show, která každý rok vymete zraky desetitisícům návštěvníků z celého světa.

Lineup je nabitý, můžeme se těšit na jména jako Andy C, Camo & Crooked, Black Sun Empire a také Dj sety od Netskyho, Pendulum nebo Wilkinsona. Kromě nich si zde budeme moci poslechnout několik desítek dalších zvučných jmen, takže o malý výběr nemějte starosti.

Nebude chybět ani doprovodný program v podobě pojízdného “ravebusu” a mnoho dalších volnočasových aktivit, ať už balónkových válek či sportovních klání, no, uvidíte sami. A kdy že se to celé bude dít? Už 2.-4. srpna v areálu letiště Milovice. Vstupenky rychle mizí, tak neváhejte a pořiďtě si je zde. S kým z vás se potkáme?

 

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE