Každoroční drum&bassové šílenství a největší festival svého typu ve střední Evropě Let It Roll je za dveřmi! Velkolepá podívaná je zaručená už jen díky opening show, která každý rok vymete zraky desetitisícům návštěvníků z celého světa.

Lineup je nabitý, můžeme se těšit na jména jako Andy C, Camo & Crooked, Black Sun Empire a také Dj sety od Netskyho, Pendulum nebo Wilkinsona. Kromě nich si zde budeme moci poslechnout několik desítek dalších zvučných jmen, takže o malý výběr nemějte starosti.

Nebude chybět ani doprovodný program v podobě pojízdného “ravebusu” a mnoho dalších volnočasových aktivit, ať už balónkových válek či sportovních klání, no, uvidíte sami. A kdy že se to celé bude dít? Už 2.-4. srpna v areálu letiště Milovice. Vstupenky rychle mizí, tak neváhejte a pořiďtě si je zde. S kým z vás se potkáme?

 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit