Po aplikaci Lickster, která řadu mužů naučila správně se starat o svoji partnerku, přichází The Kloons, komediální tříčlenná skupinka, s dalším vylepšovákem pro postelové hrátky. Lazy Lovers, jak zní název tohoto vynálezu, pomáhá těm, co na sex nemají dostatek energie.

Po 10 letech manželství není neobvyklé, že může nastat krize, kdy před milováním se s partnerem upřednostníte raději odpočinek a spánek. Po náročném dni v práci máte sice chuť si zadovádět, ale potřebná energie schází. Ale netřeba zoufat! Kvůli tomu je tu Lazy Lovers. Pomůcka, která veškerou potřebnou práci udělá za vás.

Stačí nasadit, zapnout a dokonale promyšlený hydraulický přirážecí systém se postará o to, že na milování nebudete muset vynaložit žádnou energii. Při milování tak můžete pracovat na počítači, koukat na televizi nebo klidně spát. Za zmínku určitě stojí i nastavitelné režimy, jako třeba režim “sbíječka”…

“Lazy Lovers je perfektní pro páry, které se chtějí milovat, ale ne a ne najít chuť! Nechte dělat náš samohybný hydraulický pás práci za vás – přirážejte bez námahy až do bezvědomí!”

A ano… Opět na závěr musíme připomenout, že se (stejně tak jako u zmiňované aplikace Lickster) samozřejmě jedná o recesi, nikoliv o skutečný sériový výrobek, který byste si mohli zakoupit. (I když kdo ví, co bude v budoucnu?) Prodavačky v Erotic City se každopádně raději neptejte.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?