Po aplikaci Lickster, která řadu mužů naučila správně se starat o svoji partnerku, přichází The Kloons, komediální tříčlenná skupinka, s dalším vylepšovákem pro postelové hrátky. Lazy Lovers, jak zní název tohoto vynálezu, pomáhá těm, co na sex nemají dostatek energie.

Po 10 letech manželství není neobvyklé, že může nastat krize, kdy před milováním se s partnerem upřednostníte raději odpočinek a spánek. Po náročném dni v práci máte sice chuť si zadovádět, ale potřebná energie schází. Ale netřeba zoufat! Kvůli tomu je tu Lazy Lovers. Pomůcka, která veškerou potřebnou práci udělá za vás.

Stačí nasadit, zapnout a dokonale promyšlený hydraulický přirážecí systém se postará o to, že na milování nebudete muset vynaložit žádnou energii. Při milování tak můžete pracovat na počítači, koukat na televizi nebo klidně spát. Za zmínku určitě stojí i nastavitelné režimy, jako třeba režim “sbíječka”…

“Lazy Lovers je perfektní pro páry, které se chtějí milovat, ale ne a ne najít chuť! Nechte dělat náš samohybný hydraulický pás práci za vás – přirážejte bez námahy až do bezvědomí!”

A ano… Opět na závěr musíme připomenout, že se (stejně tak jako u zmiňované aplikace Lickster) samozřejmě jedná o recesi, nikoliv o skutečný sériový výrobek, který byste si mohli zakoupit. (I když kdo ví, co bude v budoucnu?) Prodavačky v Erotic City se každopádně raději neptejte.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit