Vzpomínka na první sex a intimní sblížení se s druhým člověkem je pro spoustu lidí vzpomínkou, kterou by buďto rádi vymazali, nebo se ještě nestala. Mileniálové se v tomhle od předchozích generací vůbec neliší. Rozdíl je ale v tom, že mileniálové se rádi svěřují na internetu.

První sex je pro většinu lidí druhým největším životním milníkem hned po naučení se jezdit na kole bez přídavných koleček. Několik desítek tisíc let starý akt, který je stále stejně trapný a většina z nás by na něj nejradši zapomněla. Je tedy sice pravda, že v dnešní době už nehrozí, že tě o tvou nevinnost připraví násilím rytíř ve zbroji s mečem, anebo tvůj příbuzný z rodinné dynastie Targaryenů. Zdravím strejdu Milana.

Americká pop-kultura nám ztrátu nevinnosti většinou představuje jako intimní sblížení dvou jedinců po dlouhém vztahu plného lásky, či intimní sblížení jedince a jablečného koláče. Většina žen kolem mě vždy mluvila o tom, jak si představovala jejich muže snů a postel plnou růží, kterou osvětlovala záře zapálených svíček. Já si představoval hudbu Franka Oceana v pozadí, abych měl odůvodnění, proč brečím, a trochu více času, než mi bylo naděleno.

Ať už váš první sex byl jakýkoliv, tak vím, že byl trapný a nesnažte se tvrdit cokoliv jiného. Abych toto tvrzení podpořil fakty, tak jsem se rozhodl ponořit se opět do hloubi českého internetu a najít několik příběhů mileniálů, kteří se, jak už tomu u této generace bývá, rozhodli svěřit se svou zkušeností s ostatními na internetu.

Pokud vám bude některý z příběhů připadat povědomý, tak se s největší pravděpodobností jedná o vás a doporučoval bych vám si zamknout vaše sociální sítě.

Dagmar: Kalili jsme venku a bylo to na poli kousek od náhodného hřbitova a vůbec nevím, jak se to stalo, a po tom jsem asi pět minut hledala kalhotky ve vysoké trávě.

Tereza: Týpka jsem znala tak šest hodin a vyspali jsme se spolu ve skříni v bytě nějakejch hipízáků.

Roman: Třídní výlet. V pokoji se všemi spolužáky. Jeden mi celou dobu kopal do hlavy a další byl náměsíčnej. Když jsem se udělal, neměl jsem to kam utřít, tak jsem to utřel do polštáře. Ráno se mi kluci smáli, že jsem si to v noci dělal sám. 

Aneta: Borec si začal číst návod u kondomu a následně mě to donutil přečíst celý taky, aby něco neudělal blbě.

Josef: Hezky po slovácky, na Hodech v kroji ve vedlejší dědině, na dohled od máje. Nakonec mě prozradily špinavé rukávce a zelena kolena.

Marika: Na třídě bubeníků, ve světle svítilny od telefonu.

Michal: Bylo to v bytě její babičky, která nějakou dobu předtím umřela. Vyrušili nás u toho stěhováci, co přišli stěhovat nábytek z babiččina bytu.

Alexandra: V zimě ve stanu, s tím že kamarádka chrápala deset cm vedle nás a pak jsem musela s baterkou potichu vytírat stan a karimatky ponožkama, aby nebylo nic poznat.

Pavel: Bylo to na Silvestra. Slavili jsme s partou. S teď už bývalou přítelkyní jsme měli trochu připito a zamkli jsme se ve vedlejším pokoji. Sex probíhal vcelku hladce, problém nastal až po něm – nemohli jsme najít kondom. Vytáhli ho až doktoři druhý den na gynekologii.

Erika: Nepamatuju si ho. Byla jsem úplně na mol. Každopádně jsem pak s tím klukem začala chodit a jsme stále spolu.

Štěpán: Pamatuji si akorát, že jsem pak přišel mezi ostatní lidi do obýváku a měl celý obličej od krve.

Kateřina: Ještě dva dny potom jsem zvracela.

Jana: Na narozeniny mý kámošky, smůlu od stromu jsem drhla ještě týden.

Petr: Nešel mi nasadit kondom a když už jsem ho konečně nasadil, tak nám potom praskl.

Kristýna: Bolel a pak mi dal kopačky.

Pokud máte zajímavější zkušenost, než jedinci zde zmínění, tak se nebojte a ozvěte se nám do zpráv a možná se tu objevíte příště vy. Spíš ale ne, protože se mi to znovu psát nechce. 

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit