Converse kolekce Chuck Taylor All Star x Nike Flyknit je první kolekcí, která používá speciální technologii Nike Flyknit.

Jedná se o prodyšný a lehký materiál, ze kterého je teniska zhotovena. Díky Nike Flyknit, špičce z TPU a Nike Lunarlon stélce jsou tyto inovované Chucky dokonale připravené na celodenní nošení. Elegantní tenisky jsou dostupné ve vysoké siluetě v pestré škále barev.

Dostupné barvy: Black/Storm Wind, Wolf Grey/Cool Grey, Green Glow/Rio Teal, , White Mono True Indigo/Soar

Kolekce Chuck Taylor All Star x Nike Flyknit je exkluzivně k dostání ve Footshopu.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit