V dnešní svižné a hektické době máme tendence přehlížet předměty, které nás obklopují a radost z maličkostí se pomalu vytrácí. Kristián, o kterém si můžeš přečíst v našem nedávno publikovaném článku, svým uměním připomíná, že i pomeranč či hřebík mohou s kapkou kreativity vytvořit pěkné umělecké dílo a nehledě na věk nebo dovednosti může být umělcem každý. Stačí jen otevřít oči!

Kristián Mensa je úspěšný mladý výtvarník a srdcař (rozuměj artist and heartist) žijící v Praze. Někdo jej a jeho práci jednou označil za “le magicien du quotitdien” = kouzelníka každodennosti. Kromě umění je také vášnivým tanečníkem breakdance, hudebníkem, hercem atd. Minulý rok byl zařazen magazínem Huffington Post do žebříčku “20 under 20” – 20 nejnadanějších inovátorů mladé generace z celého světa. Nyní po delší době přichází se svojí další výstavou, kterou bude hostit VNITROBLOCK.

16. května 2017 se koná vernisáž, na které se s Kristiánem Mensou samozřejmě budete moci potkat, a při té příležitosti zpříjemní program svým hudebním doprovodem DJ Identic a Prague Lounge Trio. Výstava potrvá do 15. června 2017.

Facebook event: Vernisáž: World by Kriss

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit