V dnešní svižné a hektické době máme tendence přehlížet předměty, které nás obklopují a radost z maličkostí se pomalu vytrácí. Kristián, o kterém si můžeš přečíst v našem nedávno publikovaném článku, svým uměním připomíná, že i pomeranč či hřebík mohou s kapkou kreativity vytvořit pěkné umělecké dílo a nehledě na věk nebo dovednosti může být umělcem každý. Stačí jen otevřít oči!

Kristián Mensa je úspěšný mladý výtvarník a srdcař (rozuměj artist and heartist) žijící v Praze. Někdo jej a jeho práci jednou označil za “le magicien du quotitdien” = kouzelníka každodennosti. Kromě umění je také vášnivým tanečníkem breakdance, hudebníkem, hercem atd. Minulý rok byl zařazen magazínem Huffington Post do žebříčku “20 under 20” – 20 nejnadanějších inovátorů mladé generace z celého světa. Nyní po delší době přichází se svojí další výstavou, kterou bude hostit VNITROBLOCK.

16. května 2017 se koná vernisáž, na které se s Kristiánem Mensou samozřejmě budete moci potkat, a při té příležitosti zpříjemní program svým hudebním doprovodem DJ Identic a Prague Lounge Trio. Výstava potrvá do 15. června 2017.

Facebook event: Vernisáž: World by Kriss

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE