Cake Talk je mladá kapela z gymnázia Nad Alejí, která se nebojí kombinovat různé žánry dohromady a vytvořit tak pořádnou show.

Kapela 29. června vystoupí na akci Konec Školy v Chapeau Rouge.

Kdy jste se dali dohromady?

Vojta: Před dvěma lety jsme začali blbnout s Fráňou ve školní zkušebně, postupně se k nám připojil Honza Apolín a David Smetana. Oba ale zmizeli studovat do zahraničí, takže se k nám přidali Tomáš a Kačka.

K jaké kapele byste přirovnali vaši hudbu?

Fráňa: Ze začátku nám lidi říkali, že tam je trochu RHCP.

Kačka: Možná trochu Muse? To byla velká inspirace.

Jaké máte plány do budoucna?

Vojta: Teď se blížíme k vydání prvního EPčka, rádi bychom si zahráli na nějakých festivalech.

Tomáš: Dostat se i mimo Prahu by nebylo špatný.

Vojta: Hlavně co nejvíc hrát a ideálně se při tom kolektivně bavit.

Co je zač fenomén Tomášovy prdelky?

Vojta: Nikdo přesně neví… Někdo tvrdí, že je to Boží znamení. Někdo, že to je přímo sám Mesiáš. Ale pro každého to znamená něco jiného. Pro někoho inspiraci (shotout ten týpek, co si sundal kalhoty na Žižkárně… Prosím, neopakovat). Pro všechny ideál mužského/ženského těla a pro Tomáše samotného například celoživotní trauma.

foto: Jáchym Belcher

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit