Cake Talk je mladá kapela z gymnázia Nad Alejí, která se nebojí kombinovat různé žánry dohromady a vytvořit tak pořádnou show.

Kapela 29. června vystoupí na akci Konec Školy v Chapeau Rouge.

Kdy jste se dali dohromady?

Vojta: Před dvěma lety jsme začali blbnout s Fráňou ve školní zkušebně, postupně se k nám připojil Honza Apolín a David Smetana. Oba ale zmizeli studovat do zahraničí, takže se k nám přidali Tomáš a Kačka.

K jaké kapele byste přirovnali vaši hudbu?

Fráňa: Ze začátku nám lidi říkali, že tam je trochu RHCP.

Kačka: Možná trochu Muse? To byla velká inspirace.

Jaké máte plány do budoucna?

Vojta: Teď se blížíme k vydání prvního EPčka, rádi bychom si zahráli na nějakých festivalech.

Tomáš: Dostat se i mimo Prahu by nebylo špatný.

Vojta: Hlavně co nejvíc hrát a ideálně se při tom kolektivně bavit.

Co je zač fenomén Tomášovy prdelky?

Vojta: Nikdo přesně neví… Někdo tvrdí, že je to Boží znamení. Někdo, že to je přímo sám Mesiáš. Ale pro každého to znamená něco jiného. Pro někoho inspiraci (shotout ten týpek, co si sundal kalhoty na Žižkárně… Prosím, neopakovat). Pro všechny ideál mužského/ženského těla a pro Tomáše samotného například celoživotní trauma.

foto: Jáchym Belcher

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE