Nový dvoudenní hudební festival METRONOME, který proběhne 25. a 26. června v areálu Výstaviště Praha, představí na 30 zvučných jmen zahraniční i tuzemské hudební scény. Vystoupí legendární Iggy Pop, dále kapela The Kooks či britští Foals. Festival nabízí také unikátní zážitek v podobě kempování v městském parku. Přibližně 500 metrů od hlavního pódia, přímo v areálu holešovického Výstaviště, vyroste stanové městečko s prostorem až pro 192 stanů. Nenechte si ujít největší hudební víkend v Praze a rezervujte si místo pro své městské stanování co nejdříve.

Příznivci pravých festivalových zážitků si přijdou na své i během pražského festivalu METRONOME. Přestože probíhá v centru města v areálu holešovického Výstaviště, nabízí návštěvníkům možnost pohodlného kempování v městském parku. Stromovka, velká zelená oáza uprostřed města se vzrostlými stromy vznikla již v polovině 13. století jako lovecká obora,  v současnosti je ale pro Pražany jedním z nejoblíbenějších míst pro vycházky a relaxaci. Celý areál Výstaviště a parku Stromovka, jenž je protkán mnoha hřišti, sítí cest a stezek a také vodními a travnatými plochami, bude pro dojíždějící návštěvníky pražského festivalu ideálním místem odpočinku. Přibližně 500 metrů od hlavního festivalového pódia můžete v plně vybaveném areálu uprostřed zeleně strávit tři pohodlné červnové noci a maximálně si tak užít kompletní festivalovou atmosféru. Organizátoři doporučují včasnou rezervaci míst, protože jsou vyhrazená pouze pro 192 stanů.

Vizualizace areálu.
Vizualizace areálu.

V předprodeji pro první ročník festivalu je pro návštěvníky připravena velmi příznivá cena stanování. 300 Kč zaplatíte za rezervaci prostoru o velikosti 4×4 m pro postavení stanu, ve kterém se mohou ubytovat 2 osoby. Na místě za tuto vstupenku obdržíte pásku na své místo pro stan. Maximální kapacita kempu je 192 stanů, tedy až 384 osob. Lze také zakoupit více míst a postavit si stan o velikosti až 6x6m. Do kempu si můžete přinést vlastní občerstvení či využít nabídku stánků v areálu. Kempujícím bude k dispozici veškerý servis: stánky s občerstvením a nápoji, sprchy, toalety a tekoucí pitná voda. Užijte si první ročník METRONOME festivalu naplno a vyzkoušejte městské kempování! Rezervovat své místo si můžete na www.metronomefestival.cz.

Stanové městečko festivalu METRONOME bude v provozu od pátku 24. června  od 12 hodin do pondělí 27. června do 12 hodin. Kemp je oplocený a 24 hodin denně hlídaný ostrahou festivalu.

Vstup je povolen pouze s platnou vstupenkou na METRONOME festival.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit