Nový dvoudenní hudební festival METRONOME, který proběhne 25. a 26. června v areálu Výstaviště Praha, představí na 30 zvučných jmen zahraniční i tuzemské hudební scény. Vystoupí legendární Iggy Pop, dále kapela The Kooks či britští Foals. Festival nabízí také unikátní zážitek v podobě kempování v městském parku. Přibližně 500 metrů od hlavního pódia, přímo v areálu holešovického Výstaviště, vyroste stanové městečko s prostorem až pro 192 stanů. Nenechte si ujít největší hudební víkend v Praze a rezervujte si místo pro své městské stanování co nejdříve.

Příznivci pravých festivalových zážitků si přijdou na své i během pražského festivalu METRONOME. Přestože probíhá v centru města v areálu holešovického Výstaviště, nabízí návštěvníkům možnost pohodlného kempování v městském parku. Stromovka, velká zelená oáza uprostřed města se vzrostlými stromy vznikla již v polovině 13. století jako lovecká obora,  v současnosti je ale pro Pražany jedním z nejoblíbenějších míst pro vycházky a relaxaci. Celý areál Výstaviště a parku Stromovka, jenž je protkán mnoha hřišti, sítí cest a stezek a také vodními a travnatými plochami, bude pro dojíždějící návštěvníky pražského festivalu ideálním místem odpočinku. Přibližně 500 metrů od hlavního festivalového pódia můžete v plně vybaveném areálu uprostřed zeleně strávit tři pohodlné červnové noci a maximálně si tak užít kompletní festivalovou atmosféru. Organizátoři doporučují včasnou rezervaci míst, protože jsou vyhrazená pouze pro 192 stanů.

Vizualizace areálu.
Vizualizace areálu.

V předprodeji pro první ročník festivalu je pro návštěvníky připravena velmi příznivá cena stanování. 300 Kč zaplatíte za rezervaci prostoru o velikosti 4×4 m pro postavení stanu, ve kterém se mohou ubytovat 2 osoby. Na místě za tuto vstupenku obdržíte pásku na své místo pro stan. Maximální kapacita kempu je 192 stanů, tedy až 384 osob. Lze také zakoupit více míst a postavit si stan o velikosti až 6x6m. Do kempu si můžete přinést vlastní občerstvení či využít nabídku stánků v areálu. Kempujícím bude k dispozici veškerý servis: stánky s občerstvením a nápoji, sprchy, toalety a tekoucí pitná voda. Užijte si první ročník METRONOME festivalu naplno a vyzkoušejte městské kempování! Rezervovat své místo si můžete na www.metronomefestival.cz.

Stanové městečko festivalu METRONOME bude v provozu od pátku 24. června  od 12 hodin do pondělí 27. června do 12 hodin. Kemp je oplocený a 24 hodin denně hlídaný ostrahou festivalu.

Vstup je povolen pouze s platnou vstupenkou na METRONOME festival.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?