Jeden z nejzásadnějších rapperů posledních několika let vydává nové album. Bez pochyby je to s Drakeovo “Views From 6” nejřešenější rapová deska tohoto roku.

Kontroverzní Kanye West prohlásil poslední a skutečné jméno desky. Nese název SWISH. West nedávno na Twitteru oznámil datum, jímž je jedenáctý únor. Kanye taktéž obnovil G.O.O.D Friday, takže příští pátek se znova můžeme těšit na zbrusu nový track. Minulý pátek jsme měli možnost poslechnout si song Real Friends, kde se na featuringu objevil Ty Dolla $ing a bylo nám umožněno ochutnat krátký úryvek z písně No More Parties in LA, kde se naopak objevuje Kendrick Lamar. Celý humbuk okolo desky začal obrovským bangrem “All Day”, který by se měl objevit na desce stejně tak jako “Only One” a “Wolves” hraný na módní Yeezus Season 1 přehlídce. Nesmím zapomenout na vydaný track “Facts”, na kterém se Kanye West tvrdě opřel do bývalého partnera Nike. Bohužel deska dodnes nemá oficiální track list, proto jsou to pouhé spekulace a se stoprocentní pravděpodobností nemůžeme určit, které písně se na desce vyskytnou a jaké ne.

Artwork alba "SWISH".Deska se původně měla jmenovat So Help Me God, ale název se změnil. Artwork zatím zůstává stále stejný. (zdroj - genius.com)
Artwork alba “SWISH”. Deska se původně měla jmenovat So Help Me God, ale název se změnil. Artwork zatím zůstává stále stejný. (zdroj: genius.com)

Hype okolo desky SWISH vypukne jedenáctého února. Můžeme se těšit na jeden z dalších nadčasových masterpieces nebo nás Kanye zklame? Vše se dozvíme již brzy!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit