Kanadská hudební návštěva v podobě Majid Jordan dorazí do pražského Roxy již 22. března. Za svoji novou desku The Space Between sklidili značnou chválu, uvidíme, co předvedou naživo.

Majid Jordan je kanadské R&B duo skládající se z Majid Al Maskatiho a Jordana Ullmana. Na hudební scéně působí od roku 2011, avšak do povědomí širšího obecenstva se dostali v posledních pár letech.

Jsou podepsaní pod OVO Sound, které spoluzaložil známý rapper Drake. Drake této dvojici hodně pomohl a částečně i díky němu se o nich začalo více mluvit – mají spolu například track Hold On, We Are Going Home. Na kontě mají zatím 2 desky a obě jsou velmi kvalitní. Jako předskokani se představí Annet a Calin.

Na tuto show jsem opravdu zvědav a věřím, že Majid Jordan příjemně překvapí i ty, kteří je tolik neposlouchají. Vstupenky jsou v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?