Kanadská hudební návštěva v podobě Majid Jordan dorazí do pražského Roxy již 22. března. Za svoji novou desku The Space Between sklidili značnou chválu, uvidíme, co předvedou naživo.

Majid Jordan je kanadské R&B duo skládající se z Majid Al Maskatiho a Jordana Ullmana. Na hudební scéně působí od roku 2011, avšak do povědomí širšího obecenstva se dostali v posledních pár letech.

Jsou podepsaní pod OVO Sound, které spoluzaložil známý rapper Drake. Drake této dvojici hodně pomohl a částečně i díky němu se o nich začalo více mluvit – mají spolu například track Hold On, We Are Going Home. Na kontě mají zatím 2 desky a obě jsou velmi kvalitní. Jako předskokani se představí Annet a Calin.

Na tuto show jsem opravdu zvědav a věřím, že Majid Jordan příjemně překvapí i ty, kteří je tolik neposlouchají. Vstupenky jsou v prodeji na fource.cz, GoOut.cz a v síti Ticketpro.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit