Srandu má rád každý a smysl pro humor je bezesporu jednou z nejcennějších lidských vlastností. A ať chceme nebo ne, musíme si přiznat, že český humor je jeden z nejlepších na světě. Konkrétně česká satira byla odjakživa na světové úrovni, ale kde je vlastně teď? Mezi*Půlky.

Doby Jaroslava Haška už jsou dávno pryč, a živit se v dnešní době u nás humorem není zrovna lehké. Ale i přesto u nás existuje pár nadšenců, kteří i přesto jak je k nim doba nepřívětivá stále tvoří kvalitní obsah. A kde takový obsah můžeme najít? Málo kdo ví, že Stream.cz není jenom Kazma a jeho One Man Show, ale že zde můžeme najít i řadu jiných zajímavých pořadů. Jedním z nich je i satiristický seriál nesoucí název Mezi*Půlky.

Za pořadem stojí dvojice komiků Miloš Mazal a Radovan Klučka spolu s jejich týmem šílenců. Každý díl je plný nekorektního humoru, který reaguje na běžný život kolem nás. Krátké skeče bravůrně podkresluje kvalitní český humor a dává tak prostor vzniknout opravdu vtipným scénkám.

Pořad se může chlubit již více jak čtyřiceti epizodami, přičemž každá z nich je něčím nová a pohlíží na jinou životní situaci či jen současné dění u nás nebo ve světě. Za zmínku určitě stojí posledních deset epizod, které můžete najít po jednotlivých scénkách a není třeba se tedy prokousávat celým pořadem.

Reklamy nemá rád snad nikdo, teda možná až na Horsta Fuchse, ale co kdyby se jednalo o Reklamu na Píčovinu?

Znáte to. Občas nejste rasista ani xenofób a vlastně jste vcelku inteligentní člověk, ale ostatní vás začnou nazývat sluníčkářem. V tom případě tu pak pro vás je Léčebna sluníčkářů.

Bylo nebylo, byl jednou jeden Hrad. A ten Hrad stál na kopci. A v tom hradu žil jeden Ovčáček a jeden Z… No, dál už to znáte. Pokud tedy ne, tak se více dozvíte v Příbězích z Hradu.

Myslím, že síla pořadu je více než zřejmá. Zkute tedy dát někdy po Kazmovi prostor i kvalitní české satíře. Vždyť humor přece léčí?

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE