Poslední srpnovou sobotu ovládne POP Airport golfová nálada. Premium Outlet Prague Airport ve spolupráci s projekty a partnery Hraj golf, změň život, Bav se golfem, PGA a BMW Vás zvou na jedinečnou golfovou akci přímo v areálu outletu u letiště. Čeká vás celodenní program pro všechny věkové i výkonností kategorie.

31. 8. 2019 od 10:00 do 20:00 bude připravený golfový program pro zkušené hráče, ale i pro úplné začátečníky nebo děti. Ať už golf hrajete nebo chcete vyzkoušet o čem golf je, nenechte si ujít jedinečnou příležitost pod vedením zkušených trenérů. Zažijte golf jinak a přijďte si zasoutěžit o hodnotné ceny. Např. startovné na prestižním golfovém turnaji, exkluzivní golfový bag od BMW, Mini Cooper na víkend a mnoho dalšího.Lístky nebudete potřebovat, vstup je ZDARMA.

V našich obchodech BOGNER, ECCO, LACOSTE na Vás bude čekat speciální nabídka golfového zboží za výhodné ceny a jedinečná možnost zakoupit exkluzivní golfovou kolekci od NIKE. Spojte zábavu s nákupy a užijte si skvělý den s celou rodinou v POP.

V areálu outletového centra pro vás připravíme různorodá golfová stanoviště, kde si každý přijde na své. Těšit se můžete například na odpalovací oblouky, na kterých si budete moci nacvičit odpal a rozebrat ho pomoci video analýzy. Nahrávku vašeho výkonu vám můžeme poslat i na památku. Dále si můžete vyzkoušet různé druhy patovacích trenažérů, což jsou golfové pomůcky, které umožní nejen začátečníkům nacvičit si správný postoj a závěrečný úder do jamky. V neposlední řadě příznivci tohoto stále více oblíbeného sportu ocení příležitost zahrát si Snag golf. Jedná se o ucelený výukový systém, který hravou formou učí základy golfu a nejen to. Systém hry je golfu velmi podobný, ale nehraje se na vzdálenost, ale na přesnost. Cílem hry je trefit terč. Hráči se tedy učí nepoužívat sílu, ale odhad vzdálenosti a rychlosti švihu. Učíte se správný postoj, švih, různé údery, jenom nehrajete na jamku, ale na terč.

Nešetřete na sobě, ani na zážitcích a prožijte den plný zábavy a prémiových nákupů za outletové ceny. A až vás jedno či druhé unaví, načerpáte novou energii v jedné z našich kaváren či restaurací nebo si odpočinete na naší jedinečné vyhlídkové terase s možností pozorovat letadla. Těšíme se na vás a vidíme se v POP Airport!

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit