Podle oficiálního přehledu za rok 2017, který vydala oblíbená sociální platforma Instagram, se stal nejfotografovanějším hotelem Dubaje resort Atlantis The Palm, zaměřený na vodní zážitkovou turistiku. Předčil tak i nejluxusnější hotel světa, ikonický Burdž Al Arab, charakteristický pro svůj tvar plachetnice! Hotel Atlantis je zároveň nejfotografovanějším hotelem aplikace Snapchat. V celosvětovém měřítku skončil, v obou případech, na čtvrtém místě.

Atlantis The Palm, ikonický hotel situovaný na prvním uměle vybudovaném ostrově světa, Palm Island v Dubaji, byl oficiálně vyhlášen nejfotografovanějším hotelem sociální platformy Instagram a to nejen v Dubaji ale také na celém Středním východě!

Informace byla uveřejněna v ročním přehledu sociální platformy Instagram, která uvádí výčet deseti nejfotografovanějších hotelů světa. Data společnost získala díky 375 milionům aktivních uživatelů, jež týdně uveřejňují okolo 2 500 příspěvků souvisejících s hotelem. Příspěvky mají v průměru 350 lajků! Atlantis The Palm je zároveň jediným hotelem, který si svou pozici drží již druhým rokem!

Pětihvězdičkový hotel, který byl otevřen roku 2008, je hojně vyhledávaný světovými celebritami, a pro své vodní atrakce patří mezi nejoblíbenější turistické resorty světa. Své selfie si zde pořídily například Kim Kardashian, Jennifer Lopez nebo také česká modelka Simona Krainová.

Jako nejatraktivnější lokace pro své fotografie turisté nejčastěji volí Royal Bridge apartmá s neuvěřitelnými 924 m2, jehož cena vychází na, bezmála, 600 000 Kč za noc, dále pak akvárium Lost Chambers s vice jak 65 000 podmořskými živočichy, vodní park Aquaventure, který byl letos vyhlášen nejlepším akvaparkem Dubaje a Středního východu podle webu TripAdvisor nebo jednu z třiadvaceti luxusních hotelových restaurací, z nichž jednu, Bread Street Kitchen & Bar, zde provozuje také kuchařský mág Gordon Ramsay.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit