Jediné místo, kde můžeme bez skrupulí nebo výčitek trávit hned osm hodin denně, o víkendu možná ještě delší dobu. Postele 140 x 200 cm jsou ideálním jednolůžkem, které splňuje nároky i těch nejnáročnějších spáčů. Minimální šířka na trhu je osmdesát centimetrů, zde dostanete skoro dvakrát tolik – a na komfortu se to rozhodně projeví. Takovýto typ postele přímo láká k tomu, abyste využili i úložný prostor umístěný pod roštem.

Sortiment na trhu je opravdu široký, jak bychom se měli zachovat?

Výběr odpovídající postele, na které budeme odpočívat a snít spoustu dalších let, není rozhodně nic jednoduchého. Naopak, jde o důležitou volbu, která ovlivní naši náladu v práci nebo během osobního volna. Nevyspalý a rozlámaný člověk přeci není nejlepší společník a stejně tak neodvede své osobní maximum ani v zaměstnání. Zaměřit byste se měli hlavně na výběr materiálu, protože ten hraje velmi důležitou roli. A na prvním místě žebříčku je rozhodně dřevěný masiv, jenž vydrží celé věky a poslouží třeba i vašim vnoučatům.

Čisté dřevo nejde ničím napodobit, je to zdravotně nezávadný materiál a máte kromě jiného i možnosti dalšího výběru – libo smrk nebo raději borovici? V širším finále určitě bude i bukové nebo dubové dřevo, z estetického hlediska naprosté jedničky na trhu. Masivní dřevo kromě jiného také krásně voní, a to je pro romantiky a milovníky přírody další nezanedbatelné plus.

Další možností je třeba postel z lamina, která vyjde o něco levněji

Nemáte dost peněz na masiv? Nechcete investovat velké prostředky, protože se budete za pár let ze startovacího bytu po odchodu od rodičů stejně stěhovat? V tom případě je dobrou variantou třeba postel z lamina, která nabídne i pestrý výběr z hlediska designových provedení nebo i barevných odstínů.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE