Jediné místo, kde můžeme bez skrupulí nebo výčitek trávit hned osm hodin denně, o víkendu možná ještě delší dobu. Postele 140 x 200 cm jsou ideálním jednolůžkem, které splňuje nároky i těch nejnáročnějších spáčů. Minimální šířka na trhu je osmdesát centimetrů, zde dostanete skoro dvakrát tolik – a na komfortu se to rozhodně projeví. Takovýto typ postele přímo láká k tomu, abyste využili i úložný prostor umístěný pod roštem.

Sortiment na trhu je opravdu široký, jak bychom se měli zachovat?

Výběr odpovídající postele, na které budeme odpočívat a snít spoustu dalších let, není rozhodně nic jednoduchého. Naopak, jde o důležitou volbu, která ovlivní naši náladu v práci nebo během osobního volna. Nevyspalý a rozlámaný člověk přeci není nejlepší společník a stejně tak neodvede své osobní maximum ani v zaměstnání. Zaměřit byste se měli hlavně na výběr materiálu, protože ten hraje velmi důležitou roli. A na prvním místě žebříčku je rozhodně dřevěný masiv, jenž vydrží celé věky a poslouží třeba i vašim vnoučatům.

Čisté dřevo nejde ničím napodobit, je to zdravotně nezávadný materiál a máte kromě jiného i možnosti dalšího výběru – libo smrk nebo raději borovici? V širším finále určitě bude i bukové nebo dubové dřevo, z estetického hlediska naprosté jedničky na trhu. Masivní dřevo kromě jiného také krásně voní, a to je pro romantiky a milovníky přírody další nezanedbatelné plus.

Další možností je třeba postel z lamina, která vyjde o něco levněji

Nemáte dost peněz na masiv? Nechcete investovat velké prostředky, protože se budete za pár let ze startovacího bytu po odchodu od rodičů stejně stěhovat? V tom případě je dobrou variantou třeba postel z lamina, která nabídne i pestrý výběr z hlediska designových provedení nebo i barevných odstínů.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit