Cvičení v posilovně vás obtěžuje? Necítíte se mezi velkým množstvím lidí dobře? Jste časově vytížení, ale stále se chcete udržovat fit?

V dnešní uspěchané době není jednoduché zajít si zacvičit do posilovny. Členství není levná záležitost a musíte se upsat například na rok bez možnosti zrušení členství. Pokud hledáte jinou variantu, máme pro vás to pravé!

Cvičte z pohodlí domova díky našim speciálním plánům. Nabízíme Tréninkový plán na doma pro muže, ale i Tréninkový plán pro ženy! Naše plány se vyhodnocují individuálně.

Ptáte se, jak zvládnete cvičit doma? Plán na míru je rozepsán na jednotlivé tréninkové jednotky, kde jsou konkrétně popsané veškeré cviky, včetně daného počtu opakování a sérií.

Zbavte se nepříjemného pocitu ze cvičení a začněte hned! Všechny cviky si osvojíte, a navíc ušetříte spoustu času a peněz! K tréninkovému plánu doporučujeme vybrat vhodný jídelníček.

Tak jdete do toho?

Tréninkový plán na doma pro ženy

Tréninkový plán na doma pro muže

Ostatní kurzy fitness a zdravé výživy

Článek je reklamní sdělení

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit