Smack a jeho slovenský křest alba Terapie proběhne za účasti velmi vzácných hostů z Anglie. Na Slovensku vystoupí poprvé důležitá jména grimoevé scény: Scrufizzer, Flirta D, Milli Major. Takhle zásadní event samozřejmě nevynechá ani Gleb a jména hostů uzavírají Tchagun a Hypetrain.

Pětadvacátá a zároveň poslední zastávka Terapie tour proběhne v Brně na Flédě už 20. ledna a půjde zároveň o křest. Ty má Smack ve zvyku dělat ve velkém stylu, proto akci dorazí supportnout hned 3 UK Grime artists – Flirta D, Scrufizzer a Milli Major!

Těšit se můžete na nabitou show jak s tracky z Terapie, se kterými se jezdí už několik měsíců tour, tak i věcmi z desky, které běžně v tracklistu nebývají a dosud zazněly živě jen na vyprodaném pražském křtu, který proběhl v září v Roxy. Chybět nebude ani průřez největšími bangers z předchozích desek a není vyloučeno, že zazní nějaká ta hot novinka, kterých je na 2018 nachystáno hned několik. Celou show samozřejmě doplní i hosté z UK -Flirta D, Scrufizzer, Milli Major a Doe Boy. Těšit se můžete ale i na početný CZ support, jmenovitě dorazí Pain, Tchagun, Plio, Dryman, Denoir, Radoš a Kletis.

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?