Smack a jeho slovenský křest alba Terapie proběhne za účasti velmi vzácných hostů z Anglie. Na Slovensku vystoupí poprvé důležitá jména grimoevé scény: Scrufizzer, Flirta D, Milli Major. Takhle zásadní event samozřejmě nevynechá ani Gleb a jména hostů uzavírají Tchagun a Hypetrain.

Pětadvacátá a zároveň poslední zastávka Terapie tour proběhne v Brně na Flédě už 20. ledna a půjde zároveň o křest. Ty má Smack ve zvyku dělat ve velkém stylu, proto akci dorazí supportnout hned 3 UK Grime artists – Flirta D, Scrufizzer a Milli Major!

Těšit se můžete na nabitou show jak s tracky z Terapie, se kterými se jezdí už několik měsíců tour, tak i věcmi z desky, které běžně v tracklistu nebývají a dosud zazněly živě jen na vyprodaném pražském křtu, který proběhl v září v Roxy. Chybět nebude ani průřez největšími bangers z předchozích desek a není vyloučeno, že zazní nějaká ta hot novinka, kterých je na 2018 nachystáno hned několik. Celou show samozřejmě doplní i hosté z UK -Flirta D, Scrufizzer, Milli Major a Doe Boy. Těšit se můžete ale i na početný CZ support, jmenovitě dorazí Pain, Tchagun, Plio, Dryman, Denoir, Radoš a Kletis.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit