Sobota plná streetwear oblečení, tenisek a rapové hudby. To byl letošní a zároveň druhý ročník Czech Street Conu v Plechárně.

Po úspěšném prvním ročníku se tuto sobotu v prostorách pražské Plechárny uskutečnil druhý ročník akce nesoucí název Czech Street Con. Akce zaměřená na milovníky streetwear oblečení opět přinesla spoustu skvělých kousků, ať už od resselerů nebo přímo brandů, a také nabitý program. Návštěvníci se mohli zůčastnit dance battlu ( tímto gratuluji dívce, která to natřela všem klukům), rafflu o tenisky z Queensu (tímto gratuluji klukovi s číslem 53) a také měli možnost zhlédnout dokument o závislosti na hazardu.

Celou akci pak završily live shows PTK a Robina Zoota společně s Lvcasem Dopem. Více se ale dozvíš v našem fotoreportu!

foto:
Kristýna Mergeščíková (@cvk.e)

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit