Sobota plná streetwear oblečení, tenisek a rapové hudby. To byl letošní a zároveň druhý ročník Czech Street Conu v Plechárně.

Po úspěšném prvním ročníku se tuto sobotu v prostorách pražské Plechárny uskutečnil druhý ročník akce nesoucí název Czech Street Con. Akce zaměřená na milovníky streetwear oblečení opět přinesla spoustu skvělých kousků, ať už od resselerů nebo přímo brandů, a také nabitý program. Návštěvníci se mohli zůčastnit dance battlu ( tímto gratuluji dívce, která to natřela všem klukům), rafflu o tenisky z Queensu (tímto gratuluji klukovi s číslem 53) a také měli možnost zhlédnout dokument o závislosti na hazardu.

Celou akci pak završily live shows PTK a Robina Zoota společně s Lvcasem Dopem. Více se ale dozvíš v našem fotoreportu!

foto:
Kristýna Mergeščíková (@cvk.e)

Podpořte nás!

CZECHMAG funguje již od roku 2014 jako nezávislý a neziskový projekt několika tvůrců, kteří produkcí vlastního obsahu informují o zajímavých jménech, projektech, akcích a veškerém dění (nejen) na české undergroundové a alternativní kulturní scéně. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Nejčerstvější novinky do e-mailu?

CZECHMAG STORE