Po několika měsících se můžeme už v pátek těšit na další velkou akci pod hlavičkou Harmony Rec. Na ní se představí nejen dubtechnový mistr Mohlao. Ale i Alfred Czital, jehož nová deska Lippa slaví úspěch i v zahraničí.

O partě kolem labelu Harmony Rec. bylo přes zimu o něco málo slyšet. Buď jsme je mohli zastihnout ve slušně rozjetém Groove Baru. A nebo na konci ledna na release večírku k albu Lippa. To je sice teprve druhým studiovým počinem labelu a hlavně Alfreda Czitala, ale už teď na ni mohou být kluci náležitě hrdí. Kromě skvělé hudby, je její součástí i ručně malovaný obal od Simona Chlouby a grafika od Šimona Matějky, obou studentů UMPRUM.

Tenhle pátek se ale Harmony vrací v plné síle a to do legendárních prostor, které samo pomáhalo v roce 2016 znovu otevírat v rámci akce Triathlon. Bývalý klub Face 2 Face (dnešní Fuchs2) na Štvanici stále ještě neztratil nic ze svého devadesátkového feelingu, který ještě víc umocní světelné instalace už tradičně od Gojo. Během noci zahrají na hlavní stage kromě Alfreda i Yan a Raleigh z Harmony. A specialitou bude tentokrát i ambientní stage v plné režii Dash [Duna] a Scannta.

Hlavní hvězdou bude ale již zmíněný Holanďan Samuel van Djik spíše známý pod svou přezdívkou Mohlao. Ten má na svědomí projekty jako VC-118A nebo Multicast Dynamics a je schopen propojovat několik hudebních žánrů dohromady od elektroniky, přes techno, dub až po ambient, což z jeho setů dělá překvapivou pouť. Hlavně ale ovlivnil a byl inspirací pro mnoho djů a producentů včetně kluků z Harmony, jak sami tvrdí.

Akce začíná v jedenáct večer a končí v pozdních ranních hodinách. Vstupenky klasicky k dostání jen na vstupu a od půlnoci s navýšenou cenou, tak se vyplatí dorazit dřív.

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit