Milujete Itálii a chtěli byste si dopřát italské dobroty kdykoliv jen na ně dostanete chuť? Nemusíte chodit daleko, nový italský obchůdek Gusto Veneto má ty nejlepší mňamky za férové ceny! 

Itálie, to jsou slunečné pláže, nádherné památky, ojedinělá móda a především skvělé jídlo a víno. Italská kuchyně bývá v nejrůznějších žebříčcích řazena mezi nejlepší kuchyně světa, zároveň však patří k těm nejstarším. Původ řady pokrmů je možné vystopovat až k Etruskům, Řekům a Římanům. Dnešní italská kuchyně je známá velkými regionálními rozdíly, přesto mají všechny společné prvky, kvalitu a čerstvé suroviny.

gusto veneto 1

Gusto Veneto je nový obchod s vínem a specialitami z oblasti Benátska, který minulý týden otevřel své pomyslné brány a začal Vinohrady a široké okolí lákat svými neodolatelnými dobrotami. Cílem obchůdku je dovážet italská vína a delikatesy od pečlivě vybraných dodavatelů z benátského kraje a podporovat rodinné podniky, které své produkty dělají s poctivostí a láskou. Přijďte si i vy užít typickou atmosféru Itálie a odneste si její delikatesy přímo k vám domů. Vždy vás zde přivítá milá a obětavá obsluha, která vám ochotně pomůže při výběru toho nejlepšího. Malý obchůdek se nachází v samotném srdci Prahy, a to v nádherných Vinohradech přímo na ulici Varšavská.

Gusto Veneto je otevřeno každý den od 10:00 - 19:00, v sobotu pak do 10:00 - 14:00.
Gusto Veneto je otevřeno každý den od 10:00 – 19:00, v sobotu pak do 10:00 – 14:00.

Více informací naleznete na Facebooku.