Uběhl měsíc od společného tracku s Galaxia Y s názvem #PROBLEM a v současnosti nejaktivnější člen F*CK THEM o sobě dává opět vědět novým singlem, ke kterému natočil i klip.

Řeč je o Glebovi aka GLEB : ZOO, který kromě toho, že aktivně nahrává nové a nové tracky, tak je také na klubové šňůře s názvem Wasted, společně s Hypetrain.

Dnešní novinka nese název Gopnik a o vizuální stránku se postaral Adam Bazlik společně s Lepra Delirio a Hugem z Hypetrain. Hudbu, jak bývá zvykem, dodal Komander Ground.

A nyní už to hlavní, premiéra klipu, tak to sleduj!

Mimochodem Glebův merch je stále v prodeji na www.fckthem.com

Podpoříte nás?

“Alternativní sonda do hlubin české kultury.” Jak už náš slogan napovídá, snažíme se být magazínem, který přináší čtenářům alternativní pohled na život kolem nás. Už od roku 2014 fungujeme jako nezávislý projekt několika autorů a přinášíme reportáže ze špinavých a divokých hlubin undergroundu, natáčíme a informujeme o subkulturách, zajímavých projektech, akcích a osobnostech, nebo jen píšeme články vlastním stylem. Jedeme zkrátka autorskou tvorbu, kterou nyní můžeš podpořit. Odvděčíme se ti pravidelným přísunem kvalitního obsahu, zahrnujícího originální články, videa a podcasty. Přispěním i nepatrné částky nám vyjádříte podporu, která nás motivuje do další tvorby. Každé takové podpory si nesmírně vážíme a předem z celého srdce děkujeme!

Podpořit